דף הבית » מאמרים » אטרקציות לילדים באבו סימבל, מצרים

אטרקציות לילדים באבו סימבל, מצרים

אטרקציות לילדים באבו סימבל, מצרים

אטרקציות לילדים באבו סימבל, מצרים

אבו סימבל הוא מקום נהדר לקחת בו ילדים, מכיוון שהוא מציע אטרקציות רבות עבורם לחקור. עיר עתיקה זו ממוקמת בחלקה הדרומי של מצרים, בסמוך לגבול סודן. הוא ביתם של שניים מהמונומנטים המרשימים בעולם, המקדש הגדול של רעמסס השני ומקדש נפרטארי. שני המקדשים הללו הם אתר חובה לכל מבקר, והם מרתקים במיוחד עבור ילדים. בנוסף לשתי המונומנטים הללו, אבו סימבל מציעה גם אטרקציות רבות נוספות לילדים.

המקדש הגדול של רעמסס השני

המקדש הגדול של רעמסס השני הוא אחד המונומנטים המרשימים ביותר באבו סימבל. הוא נבנה על ידי רעמסס השני במאה ה-13 לפני הספירה, והוא נחשב לאחת הדוגמאות המרשימות ביותר של אדריכלות מצרית עתיקה. המקדש מלא בגילופים מורכבים והירוגליפים, וזה מקום נהדר לחקור לילדים. המקדש הוא גם ביתם של ארבעה פסלים ענקיים של רעמסס השני, שבוודאי ירשימו כל ילד.

מקדש נפרטארי

מקדש נפרטארי הוא עוד אנדרטה מרשימה באבו סימבל. הוא נבנה על ידי רעמסס השני במאה ה-13 לפני הספירה, והוא מוקדש לאשתו האהובה, נפרטארי. המקדש מלא בגילופים יפים והירוגליפים, וזה מקום נהדר לחקור לילדים. המקדש הוא גם ביתם של ארבעה פסלים ענקיים של נפרטארי, שבוודאי ירשימו כל ילד.

המוזיאון של אבו סימבל

המוזיאון של אבו סימבל הוא מקום נהדר לקחת בו ילדים. הוא ממוקם בעיר אבו סימבל, והוא ביתם של חפצים רבים מהעיר העתיקה. המוזיאון מלא בחפצים עתיקים, כמו פסלים, תכשיטים וכלי חרס. זהו מקום נהדר לחקור לילדים, שכן הם יכולים ללמוד על ההיסטוריה של העיר. המוזיאון מציע גם תערוכות אינטראקטיביות, שבטוח ישעשעו את הילדים.

אבו סימבל הוא מקום נהדר לקחת בו ילדים, מכיוון שהוא מציע אטרקציות רבות עבורם לחקור. מהמקדש הגדול של רעמסס השני ועד למוזיאון אבו סימבל, יש משהו לכל אחד. ילדים בטוח ייהנו לחקור את העיר העתיקה אבו סימבל.

למידע נוסף על אטרקציות לילדים באבו סימבל, לחצו כאן .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן