דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים באוסלו, נורבגיה

אטרקציות לילדים באוסלו, נורבגיה

אטרקציות לילדים באוסלו, נורבגיה

מוזיאונים

באוסלו יש מגוון רחב של מוזיאונים שמתאימים לילדים. מוזיאון ספינות הוויקינגים הוא מקום נהדר לחקור את ההיסטוריה והתרבות הוויקינגית. ילדים יכולים ללמוד על ספינות הוויקינגים וההרפתקאות שלהן. המוזיאון הנורבגי למדע וטכנולוגיה הוא גם מקום נהדר לחקור, עם תערוכות אינטראקטיביות ופעילויות אינטראקטיביות. המוזיאון הימי הנורבגי הוא גם מקום נהדר לחקור, עם תערוכות אינטראקטיביות ופעילויות על ההיסטוריה הימית של נורבגיה.

מגרשי משחקים

באוסלו יש מגוון רחב של מתקני שעשועים שמתאימים לילדים. פארק פרוגנר הוא מקום נהדר לחקור, עם מגרש משחקים גדול ושפע של פעילויות לילדים. הגן הבוטני של אוסלו הוא גם מקום נהדר לחקור, עם שפע של צמחים ופעילויות לילדים. גן החיות של אוסלו הוא גם מקום נהדר לחקור, עם שפע של בעלי חיים ופעילויות לילדים.

פעילויות חוץ

באוסלו יש שפע של פעילויות חוצות לילדים. חצי האי Bygdoy הוא מקום נהדר לחקור, עם שפע של חופים ופעילויות לילדים. מקפצת הסקי הולמנקולן היא גם מקום נהדר לחקור, עם שפע של קפיצות סקי ופעילויות לילדים. פארק ויגלנד הוא גם מקום נהדר לחקור, עם שפע של פסלים ופעילויות לילדים.

אטרקציות לכל המשפחה

באוסלו יש שפע של אטרקציות ידידותיות למשפחות. בית האופרה של אוסלו הוא מקום נהדר לחקור, עם שפע של מופעים ופעילויות לילדים. אקווריום אוסלו הוא גם מקום נהדר לחקור, עם שפע של חיים ימיים ופעילויות לילדים. פיורד אוסלו הוא גם מקום נהדר לחקור, עם שפע של טיולי סירה ופעילויות לילדים.

אטרקציות תרבותיות

באוסלו יש שפע של אטרקציות תרבותיות לילדים. הגלריה הלאומית היא מקום נהדר לחקור, עם שפע של אמנות ופעילויות לילדים. מוזיאון מאנץ' הוא גם מקום נהדר לחקור, עם שפע של יצירות אמנות ופעילויות לילדים. המוזיאון הלאומי הוא גם מקום נהדר לחקור, עם שפע של חפצים ופעילויות לילדים.

קניות ואוכל

באוסלו יש שפע של אפשרויות קניות וסעודה לילדים. Aker Brygge הוא מקום נהדר לחקור, עם שפע של חנויות ומסעדות לילדים. רחוב קארל יוהאן הוא גם מקום נהדר לחקור, עם שפע של חנויות ומסעדות לילדים. ה-Grünerløkka הוא גם מקום נהדר לחקור, עם שפע של חנויות ומסעדות לילדים.

ספורט ונופש

באוסלו יש שפע של אפשרויות ספורט ובילוי לילדים. פארק החורף של אוסלו הוא מקום נהדר לחקור, עם שפע של פעילויות סקי וסנובורד לילדים. אצטדיון פרוגנר הוא גם מקום נהדר לחקור, עם שפע של פעילויות כדורגל וספורט אחרות לילדים. Frognerbadet הוא גם מקום נהדר לחקור, עם שפע של שחייה ופעילויות אחרות לילדים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן