דף הבית » מאמרים » אטרקציות לילדים באטלנטה, ג'ורג'יה

אטרקציות לילדים באטלנטה, ג'ורג'יה

אטרקציות לילדים באטלנטה, ג'ורג'יה

אקווריום ג'ורג'יה

אקווריום ג'ורג'יה הוא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים באטלנטה, ג'ורג'יה. ביתם של יותר מ-100,000 חיות מים, האקווריום כולל מגוון תערוכות אינטראקטיביות, תוכניות חינוכיות ואירועים מיוחדים. האקווריום מציע גם מגוון תוכניות חינוכיות לילדים, לרבות תוכנית Aquarist Junior, המלמדת ילדים על החשיבות של שימור מימי.

מרכז לאמנויות בובות

המרכז לאמנויות בובות הוא אטרקציית חובה לילדים באטלנטה. המרכז מציע מגוון מופעי בובות, סדנאות ותוכניות חינוכיות לילדים בכל הגילאים. ילדים יכולים ללמוד על ההיסטוריה של הבובות, ליצור בובות משלהם, ואפילו לקחת חלק במופע בובות.

גן החיות של אטלנטה

גן החיות של אטלנטה הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על בעלי חיים מרחבי העולם. גן החיות מציע מגוון תוכניות חינוכיות, תערוכות אינטראקטיביות ואירועים מיוחדים לילדים. ילדים יכולים גם לקחת חלק במפגשים עם בעלי חיים ואפילו להאכיל חלק מהחיות.

מוזיאון הילדים של אטלנטה

מוזיאון הילדים של אטלנטה הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה. המוזיאון כולל מגוון תערוכות אינטראקטיביות, תוכניות חינוכיות ואירועים מיוחדים לילדים בכל הגילאים. ילדים יכולים גם לקחת חלק במגוון פעילויות מעשית, כמו בניית גשרים ויצירת רובוטים.

Skyview אטלנטה

Skyview Atlanta היא דרך מצוינת לילדים לקבל מבט ממעוף הציפור על העיר. הגלגל הענק מציע נוף פנורמי של מרכז העיר אטלנטה והסביבה. ילדים יכולים גם ליהנות ממגוון אירועים ופעילויות מיוחדים, כגון מוזיקה חיה ומופעי זיקוקים.

פארק הר סטון

פארק הר סטון הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על הטבע. הפארק כולל מגוון פעילויות חוצות, כגון טיולי הליכה, רכיבה על אופניים וקמפינג. ילדים יכולים גם לקחת חלק במגוון תוכניות חינוכיות ואירועים מיוחדים, כגון שירות הזריחה השנתי של חג הפסחא.

מְשִׁיכָה תיאור
אקווריום ג'ורג'יה ביתם של יותר מ-100,000 חיות מים, האקווריום כולל מגוון תערוכות אינטראקטיביות, תוכניות חינוכיות ואירועים מיוחדים.
מרכז לאמנויות בובות מציע מגוון מופעי בובות, סדנאות ותוכניות חינוכיות לילדים בכל הגילאים.
גן החיות של אטלנטה מגוון תוכניות חינוכיות, תערוכות אינטראקטיביות ואירועים מיוחדים לילדים.
מוזיאון הילדים של אטלנטה מגוון תערוכות אינטראקטיביות, תוכניות חינוכיות ואירועים מיוחדים לילדים בכל הגילאים.
Skyview אטלנטה הגלגל הענק מציע נוף פנורמי של מרכז העיר אטלנטה והסביבה.
פארק הר סטון מגוון פעילויות חוצות, כגון טיולי הליכה, רכיבה על אופניים וקמפינג.

למידע נוסף על אטרקציות לילדים באטלנטה, ג'ורג'יה, בדוק את הסרטון הזה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן