דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים באיסטנבול, טורקיה

אטרקציות לילדים באיסטנבול, טורקיה

אטרקציות לילדים באיסטנבול, טורקיה

אקווריום איסטנבול

האקווריום הגדול ביותר בטורקיה

אקווריום איסטנבול הוא האקווריום הגדול ביותר בטורקיה ואחת האטרקציות המובילות לילדים באיסטנבול. האקווריום הוא ביתם של יותר מ-15,000 מינים של דגים, זוחלים וחיות מים אחרות. הוא ממוקם בצד האירופי של העיר ונגיש בקלות באמצעות תחבורה ציבורית. האקווריום מחולק למספר חלקים, בכל אחד מהם מינים שונים של בעלי חיים. יש גם קולנוע 4D, חווית מציאות מדומה ואזור משחקים לילדים.

תערוכות אינטראקטיביות

באקווריום איסטנבול יש גם תערוכות אינטראקטיביות המאפשרות למבקרים להכיר את החיות מקרוב. יש מיכלי מגע שבהם המבקרים יכולים ללטף דגיגונים ויצורי ים אחרים, כמו גם מופע אריות ים. יש גם אזור משחקים גדול לילדים, עם מגלשות, מנהרות ופעילויות אחרות.

מיניאטורק

דגמים מיניאטוריים של איסטנבול

Miniaturk הוא פארק מיניאטורי הממוקם באיסטנבול הכולל דגמים מיניאטוריים של כמה מנקודות הציון המפורסמות ביותר של העיר. זהו מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של העיר. הפארק מחולק למספר חלקים, בכל אחד מהם דגמים שונים של המבנים והמונומנטים המפורסמים ביותר של איסטנבול. יש גם אזור משחקים לילדים, עם מגלשות ופעילויות אחרות.

תערוכות אינטראקטיביות

למיניאטורק יש גם תערוכות אינטראקטיביות המאפשרות למבקרים לחקור את ההיסטוריה של העיר. ישנן תצוגות אינטראקטיביות המסבירות את ההיסטוריה של איסטנבול ואת ציוני הדרך המפורסמים ביותר שלה. יש גם קולנוע 4D, חווית מציאות מדומה ואזור משחקים לילדים.

סיורים חינוכיים

Miniaturk מציעה גם סיורים חינוכיים לילדים. סיורים אלו נועדו ללמד ילדים על ההיסטוריה והתרבות של העיר. את הסיורים מובילים מדריכים מנוסים המעניקים מבט מעמיק על ההיסטוריה והתרבות של העיר.

טבלת אטרקציות לילדים באיסטנבול, טורקיה

מְשִׁיכָה תיאור
אקווריום איסטנבול האקווריום הגדול ביותר בטורקיה, הכולל 15,000 מינים של דגים, זוחלים וחיות מים אחרות.
מיניאטורק פארק מיניאטורי הכולל דגמים מיניאטוריים של ציוני הדרך המפורסמים ביותר של איסטנבול.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן