דף הבית » מאמרים » אטרקציות לילדים באנגקור וואט, קמבודיה

אטרקציות לילדים באנגקור וואט, קמבודיה

אטרקציות לילדים באנגקור וואט, קמבודיה

היכרות עם אנגקור וואט

אנגקור וואט הוא מתחם מקדשים בקמבודיה והאנדרטה הדתית הגדולה בעולם. זהו יעד תיירותי פופולרי עבור אנשים בכל הגילאים. המתחם הוא ביתם של אטרקציות רבות, כולל כאלו המיועדות במיוחד לילדים.

אטרקציות לילדים באנגקור וואט

אנגקור וואט מציעה מגוון אטרקציות לילדים, לרבות מקדשים, מוזיאונים ופעילויות נוספות.

מקדשים

אנגקור וואט היא ביתם של מקדשים רבים, שחלקם תוכננו במיוחד לילדים. המקדש הפופולרי ביותר לילדים הוא הביון, שהוא מקדש מהמאה ה-12 עם גילופים ופסלים מורכבים. מקדשים אחרים הפופולריים בקרב ילדים כוללים את טה פרוהם והבאנטי סריי.

מוזיאונים

אנגקור וואט היא גם ביתם של מספר מוזיאונים, שהם נהדרים לילדים. המוזיאון הפופולרי ביותר הוא המוזיאון הלאומי של אנגקור, שבו יש מגוון חפצים ותערוכות על ההיסטוריה של אנגקור וואט. מוזיאונים אחרים הפופולריים בקרב ילדים כוללים את מוזיאון הקרמיקה של אנגקור ומוזיאון השימור של אנגקור וואט.

פעילויות

בנוסף למקדשים ומוזיאונים, אנגקור וואט מציעה גם מגוון פעילויות לילדים. הפעילויות הפופולריות כוללות טיולי פילים, שיטו בסירה וריפוד. יש באזור גם כמה מסעדות וחנויות שמעולות לילדים.

טבלת אטרקציות לילדים באנגקור וואט

מְשִׁיכָה תיאור
מקדשים אנגקור וואט היא ביתם של מקדשים רבים, שחלקם תוכננו במיוחד לילדים.
מוזיאונים אנגקור וואט היא גם ביתם של מספר מוזיאונים, שהם נהדרים לילדים.
פעילויות בנוסף למקדשים ומוזיאונים, אנגקור וואט מציעה גם מגוון פעילויות לילדים.

סיכום

אנגקור וואט היא יעד תיירותי פופולרי עבור אנשים בכל הגילאים. המתחם הוא ביתם של אטרקציות רבות, כולל כאלו המיועדות במיוחד לילדים. אטרקציות אלו כוללות מקדשים, מוזיאונים ופעילויות כגון טיולי פילים וריפוד.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן