דף הבית » האטרקציות הכי מדוברות » אטרקציות לילדים באנדרטאות של אוביידו וממלכת אסטוריה

אטרקציות לילדים באנדרטאות של אוביידו וממלכת אסטוריה

אטרקציות לילדים באנדרטאות של אוביידו וממלכת אסטוריה

מבוא

ממלכת אסטוריאס היא אחד האזורים היפים והמעניינים ביותר בספרד. הוא ביתם של מונומנטים ואטרקציות רבות, מה שהופך אותו למקום נהדר עבור משפחות לחקור. יש שפע של אטרקציות לילדים באנדרטאות של אוביידו וממלכת אסטוריאס, מטירות ועד פארקים ומוזיאונים. הנה רשימה של האטרקציות הטובות ביותר לילדים באנדרטאות של אוביידו וממלכת אסטוריה.

טירות

ממלכת אסטוריאס היא ביתם של טירות יפות רבות, שחלקן קיימות כבר מאות שנים. טירות אלו הן מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור. כמה מהטירות הפופולריות ביותר באזור כוללות את קסטילו דה סן מיגל, קסטילו דה סנטה אנה וקסטילו דה סן פלאיו.

קסטילו דה סן מיגל

קסטילו דה סן מיגל היא טירה מימי הביניים הממוקמת בעיר אוביידו. הוא נבנה במאה ה-11 והוא אחד המונומנטים החשובים בעיר. הטירה פתוחה לקהל ומציעה סיורים מודרכים, כמו גם מוזיאון ובית קפה.

קסטילו דה סנטה אנה

קסטילו דה סנטה אנה היא טירה מהמאה ה-12 הממוקמת בעיר גיחון. זהו אחד המונומנטים החשובים באזור ומציע סיורים מודרכים, כמו גם מוזיאון ובית קפה.

קסטילו דה סן פלאיו

קסטילו דה סן פלאיו היא טירה מהמאה ה-13 הממוקמת בעיר אוביידו. זהו אחד המונומנטים החשובים באזור ומציע סיורים מודרכים, כמו גם מוזיאון ובית קפה.

פארקים וגנים

ממלכת אסטוריאס היא ביתם של פארקים וגנים יפים רבים, מה שהופך אותה למקום נהדר עבור משפחות לחקור. כמה מהפארקים והגנים הפופולריים ביותר באזור כוללים את פארק דה לה רקונקיסטה, פארק דה לה איסלה ופארק דה לוס פרינסיפס.

פארק דה לה רקונקיסטה

Parque de la Reconquista הוא פארק גדול הממוקם בעיר אוביידו. זהו מקום נהדר למשפחות לחקור, עם שפע של פעילויות לילדים, כולל מגרש משחקים, אגם וגן בוטני.

פארק דה לה איסלה

פארק דה לה איסלה הוא פארק גדול הממוקם בעיר גיחון. זהו מקום נהדר למשפחות לחקור, עם שפע של פעילויות לילדים, כולל מגרש משחקים, אגם וגן בוטני.

פארק דה לוס פרינסיפס

Parque de los Príncipes הוא פארק גדול הממוקם בעיר אוביידו. זהו מקום נהדר למשפחות לחקור, עם שפע של פעילויות לילדים, כולל מגרש משחקים, אגם וגן בוטני.

מוזיאונים

ממלכת אסטוריאס היא ביתם של מוזיאונים מעניינים רבים, מה שהופך אותה למקום מצוין עבור משפחות לחקור. כמה מהמוזיאונים הפופולריים ביותר באזור כוללים את מוזיאון בלאס לאמנות, מוזיאון לה סינסיה ומוזיאון להיסטוריה.

Museo de Bellas Artes

Museo de Bellas Artes הוא מוזיאון הממוקם בעיר אוביידו. זהו מקום נהדר למשפחות לחקור, עם שפע של פעילויות לילדים, כולל סדנאות אמנות ותערוכות אינטראקטיביות.

Museo de la Ciencia

Museo de la Ciencia הוא מוזיאון הממוקם בעיר גיחון. זהו מקום נהדר למשפחות לחקור, עם שפע של פעילויות לילדים, כולל ניסויים מדעיים ותערוכות אינטראקטיביות.

מוזיאון להיסטוריה

המוזיאון להיסטוריה הוא מוזיאון הממוקם בעיר אוביידו. זהו מקום נהדר למשפחות לחקור, עם שפע של פעילויות לילדים, כולל סדנאות היסטוריה ותערוכות אינטראקטיביות.

סיכום

ממלכת אסטוריאס היא מקום נהדר למשפחות לחקור, עם שפע של אטרקציות לילדים באנדרטאות של אוביידו וממלכת אסטוריאס. מטירות ועד פארקים ומוזיאונים, יש משהו לכולם! בדוק את החיפוש הזה ביוטיוב למידע נוסף.

רשימת תבליטים

  • קסטילו דה סן מיגל
  • קסטילו דה סנטה אנה
  • קסטילו דה סן פלאיו
  • פארק דה לה רקונקיסטה
  • פארק דה לה איסלה
  • פארק דה לוס פרינסיפס
  • Museo de Bellas Artes
  • Museo de la Ciencia
  • מוזיאון להיסטוריה

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן