דף הבית » מאמרים » אטרקציות לילדים באסונסיון, פרגוואי

אטרקציות לילדים באסונסיון, פרגוואי

אטרקציות לילדים באסונסיון, פרגוואי

פארקים וגנים

באסונסיון יש שפע של פארקים וגנים לילדים לחקור. פארק קבאלרו הוא מקום פופולרי למשפחות. יש בו מגרש משחקים, אגם ושפע של שטחים פתוחים לילדים להתרוצץ. פארק דה לה סאלוד הוא עוד מקום נהדר למשפחות. יש בו מגרש משחקים גדול ואגם בו הילדים יכולים להאכיל את הברווזים. פארק דה לה אינדפנדנסיה הוא גם מקום נהדר לילדים. יש לו מגרש משחקים גדול ושפע של שטחים פתוחים לחקור.

מוזיאונים

באסונסיון יש גם מספר מוזיאונים שמתאימים לילדים. מוזיאון דל בארו הוא מקום נהדר לילדים ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של פרגוואי. מוזיאון ההיסטוריה הטבעי הוא עוד מקום נהדר לילדים ללמוד על עולם הטבע. מוזיאון קבילדו הוא גם מקום נהדר לילדים ללמוד על ההיסטוריה של אסונסיון.

קניות ואוכל

באסונסיון יש גם שפע של אפשרויות קניות וסעודה לילדים. Mercado 4 de Mayo הוא מקום נהדר לילדים לחקור. יש בו מגוון של חנויות ומסעדות, כמו גם מגרש משחקים ואגם. שופינג דל סול הוא גם מקום נהדר לחקור לילדים. יש בו מגוון של חנויות ומסעדות, כמו גם מגרש משחקים ואגם.

אטרקציות אחרות

לאסונסיון יש גם מספר אטרקציות נוספות המושלמות לילדים. גן החיות דה אסונסיון הוא מקום נהדר לחקור לילדים. יש בו מגוון בעלי חיים, כמו גם מגרש משחקים ואגם. אקווריום דה אסונסיון הוא מקום נהדר נוסף לילדים לחקור. יש בו מגוון דגים ויצורי מים אחרים, כמו גם מגרש משחקים ואגם.

ספורט

באסונסיון יש גם מספר פעילויות ספורט לילדים. אצטדיון Defensores del Chaco הוא מקום נהדר לילדים לצפות במשחק כדורגל. אצטדיון לואיס אלפונסו ג'יאגני הוא גם מקום מצוין לילדים לצפות במשחק כדורגל. אצטדיון מנואל פריירה הוא גם מקום מצוין לילדים לצפות במשחק כדורגל.

פעילויות תרבותיות

באסונסיון יש גם מספר פעילויות תרבות לילדים. התיאטרון העירוני הוא מקום נהדר לילדים לצפות בהצגה או במחזמר. מוזיאון דל בארו הוא גם מקום נהדר לילדים ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של פרגוואי. מוזיאון ההיסטוריה הטבעי הוא גם מקום נהדר לילדים ללמוד על עולם הטבע.

בידור

לאסונסיון יש גם מספר אפשרויות בילוי לילדים. The Cine Planet הוא מקום נהדר לילדים לצפות בסרט. פארק דה לה סאלוד הוא גם מקום נהדר לחקור לילדים. יש בו מגוון של מתקנים ואטרקציות, כמו גם מגרש משחקים ואגם.

פעילויות חוץ

באסונסיון יש גם מספר פעילויות חוצות לילדים. פארק קבאלרו הוא מקום נהדר לחקור לילדים. יש בו מגוון שבילים ושטחים פתוחים, כמו גם מגרש משחקים ואגם. פארק דה לה אינדפנדנסיה הוא גם מקום נהדר לחקור לילדים. יש בו מגוון שבילים ושטחים פתוחים, כמו גם מגרש משחקים ואגם.

אסונסיון היא מקום נהדר לילדים לחקור. מפארקים ועד מוזיאונים, יש הרבה אטרקציות לשעשע את הילדים. למידע נוסף על האטרקציות באסונסיון, עיין בחיפוש זה ב-YouTube .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן