דף הבית » מאמרים » אטרקציות לילדים בארל, אנדרטאות רומיות ורומנסקיות

אטרקציות לילדים בארל, אנדרטאות רומיות ורומנסקיות

אטרקציות לילדים בארל, אנדרטאות רומיות ורומנסקיות

אטרקציות לילדים בארל

אנדרטאות רומיות

ארל היא ביתם של כמה מהמונומנטים הרומיים המרשימים ביותר בעולם. האמפיתיאטרון הרומי של ארל הוא אתר חובה לכל משפחה המבקרת בעיר. זהו אחד האמפיתאטראות הרומיים השמורים ביותר בעולם, והוא משמש עד היום לקונצרטים ואירועים אחרים. התיאטרון הרומי של ארל הוא גם אטרקציה נהדרת למשפחות. הוא נבנה במאה ה-1 לפני הספירה ומשמש עד היום להופעות.

אנדרטאות רומנסקיות

ארל היא גם ביתם של כמה מהמונומנטים הרומנסקיים היפים בעולם. כנסיית Saint Trophime היא כנסייה רומנסקית מהמאה ה-12 המהווה אטרקציה נהדרת למשפחות. הוא ידוע בפסלים ובגילופים היפים שלו. קתדרלת סן טרופיים היא עוד כנסייה רומנסקית שכדאי לבקר בה. הוא ידוע בחלונות הוויטראז' היפים שלו ובמנזר הרומנסקי שלו.

מוזיאונים ופארקים

ארל היא גם ביתם של כמה מוזיאונים ופארקים נהדרים שמתאימים למשפחות. מוזיאון דה ל'ארל דה לה פרובנס עתיק הוא מוזיאון נהדר לבקר בו עם ילדים. הוא ביתם של מגוון חפצים מהתקופה הרומית והרומנסקית. מוזיאון Réattu הוא עוד מוזיאון נהדר לבקר בו עם ילדים. הוא ביתם של מגוון יצירות אמנות מתקופת הרנסנס ועד היום. פארק דה אטלייה הוא פארק נהדר לבקר בו עם ילדים. זה בית למגוון של פסלים ויצירות אמנות, כמו גם מגרש משחקים ופינת ליטוף. Parc des Alyscamps הוא עוד פארק נהדר לבקר בו עם ילדים. זה בית למגוון של פסלים ויצירות אמנות, כמו גם מגרש משחקים ופינת ליטוף.

אטרקציות אחרות

ארל היא גם ביתם של מגוון אטרקציות נוספות המושלמות למשפחות. מוזיאון אמפרי הוא מוזיאון נהדר לבקר בו עם ילדים. הוא ביתם של מגוון חפצים מהתקופה הרומית והרומנסקית. מוזיאון Réattu הוא עוד מוזיאון נהדר לבקר בו עם ילדים. הוא ביתם של מגוון יצירות אמנות מתקופת הרנסנס ועד היום. מוזיאון Réattu הוא גם ביתם של מגוון פעילויות אינטראקטיביות המושלמות לילדים. אמת המים של ארל היא אטרקציה נהדרת למשפחות. זוהי אמת מים רומית שנבנתה במאה ה-1 לספירה ונמצאת עד היום בשימוש.

סיכום

ארל היא יעד מצוין למשפחות עם ילדים. הוא ביתם של כמה מהמונומנטים הרומיים והרומנסקיים המרשימים ביותר בעולם. זה גם ביתם של מגוון מוזיאונים, פארקים ואטרקציות אחרות המושלמות למשפחות. צפו בסרטונים על אטרקציות לילדים בארל .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן