דף הבית » מאמרים » אטרקציות לילדים באתר הארכיאולוגי של לפטיס מגנה

אטרקציות לילדים באתר הארכיאולוגי של לפטיס מגנה

אטרקציות לילדים באתר הארכיאולוגי של לפטיס מגנה

הקשת הגדולה של ספטימיוס סוורוס

הקשת הגדולה של ספטימיוס סוורוס היא אנדרטה מפוארת הניצבת בכניסה לאתר הארכיאולוגי. זהו מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור. הקשת מעוטרת בפסלים וכתובות, וזו דרך מצוינת לילדים ללמוד על האימפריה הרומית העתיקה.

הפורום הרומי

הפורום הרומי הוא אזור פתוח גדול שהיה פעם מרכז העיר. זהו מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור. הפורום מלא בהריסות ובאנדרטאות, וזו דרך מצוינת לילדים ללמוד על האימפריה הרומית העתיקה.

האמפיתיאטרון

האמפיתיאטרון הוא תיאטרון גדול באוויר הפתוח ששימש בעבר לקרבות גלדיאטורים ואירועים ציבוריים אחרים. זהו מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור. האמפיתיאטרון מלא בהריסות ובאנדרטאות, וזו דרך מצוינת לילדים ללמוד על האימפריה הרומית העתיקה.

המרחצאות של אדריאנוס

המרחצאות של אדריאנוס הם מתחם גדול של מרחצאות ומבני ציבור אחרים ששימשו בעבר את אזרחי לפטיס מגנה. זהו מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור. המרחצאות מלאים בהריסות ובאנדרטאות, וזו דרך מצוינת לילדים ללמוד על האימפריה הרומית העתיקה.

הבזיליקה

הבזיליקה היא מבנה ציבורי גדול ששימש בעבר לפגישות ציבוריות ואירועים אחרים. זהו מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור. הבזיליקה מלאה בהריסות ובאנדרטאות, וזו דרך מצוינת לילדים ללמוד על האימפריה הרומית העתיקה.

המוזיאון של לפטיס מגנה

המוזיאון של Leptis Magna הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור. המוזיאון מלא בחפצים וחורבות, וזו דרך מצוינת לילדים ללמוד על האימפריה הרומית העתיקה.

אטרקציות לילדים בלפטיס מגנה

מְשִׁיכָה תיאור
הקשת הגדולה של ספטימיוס סוורוס אנדרטה מפוארת בכניסה לאתר הארכיאולוגי.
הפורום הרומי שטח פתוח גדול שהיה פעם מרכז העיר.
האמפיתיאטרון תיאטרון גדול באוויר הפתוח ששימש בעבר לקרבות גלדיאטורים ואירועים ציבוריים אחרים.
המרחצאות של אדריאנוס מתחם גדול של מרחצאות ומבני ציבור נוספים.
הבזיליקה מבנה ציבור גדול ששימש בעבר לאסיפות ציבור ואירועים אחרים.
המוזיאון של לפטיס מגנה מוזיאון מלא בחפצים וחורבות.

Leptis Magna הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור. ישנן אטרקציות רבות לילדים באתר, וזו דרך מצוינת עבורם ללמוד על האימפריה הרומית העתיקה. מהקשת הגדולה של ספטימיוס סוורוס ועד למוזיאון לפטיס מגנה, באתר הארכיאולוגי יש משהו לכל אחד.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן