דף הבית » הכי נצפים » אטרקציות לילדים באתר הניאוליתי Çatalhöyük

אטרקציות לילדים באתר הניאוליתי Çatalhöyük

אטרקציות לילדים באתר הניאוליתי Çatalhöyük

מה זה Çatalhöyük?

Çatalhöyük הוא יישוב ניאוליתי עתיק הממוקם במחוז קוניה שבטורקיה. הוא נכבש משנת 7500 לפנה"ס עד 5700 לפנה"ס, מה שהופך אותו לאחד מהיישובים הידועים העתיקים בעולם. האתר הוא כעת אתר מורשת עולמית של אונסק"ו והוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על העבר.

אטרקציות לילדים ב-Çatalhöyük

Çatalhöyük מלאה באטרקציות לילדים. האתר מציע מגוון פעילויות וחוויות שישפרו את הילדים ויעסיקו אותם. הנה כמה מהאטרקציות המובילות לילדים ב-Çatalhöyük:

תערוכות אינטראקטיביות

מרכז המבקרים Çatalhöyük מציע מגוון של תערוכות אינטראקטיביות המלמדות ילדים על ההיסטוריה של האתר. ילדים יכולים לחקור את התערוכות וללמוד על האנשים שחיו באתר, החפצים שהם השאירו מאחור, ועל חיי היומיום של האנשים הניאוליתיים.

סיורי ילדים

מרכז המבקרים מציע גם מגוון סיורים מודרכים לילדים. סיורים אלה נועדו להיות מהנים ומלמדים, והם מספקים הזדמנות לילדים לחקור את האתר בסביבה בטוחה ומפוקחת.

אתר חפירה

אתר החפירות ב-Çatalhöyük הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על העבר. האתר פתוח לקהל הרחב, והילדים יכולים לחקור את ההריסות וללמוד על ההיסטוריה של היישוב.

סיכום

Çatalhöyük הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על העבר. האתר מציע מגוון אטרקציות ופעילויות שישפרו את הילדים ויעסיקו אותם. מתערוכות אינטראקטיביות ועד סיורים מודרכים, יש משהו לכולם באתר הארכיאולוגי המדהים הזה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן