דף הבית » מאמרים » אטרקציות לילדים בבאלי, אינדונזיה

אטרקציות לילדים בבאלי, אינדונזיה

אטרקציות לילדים בבאלי, אינדונזיה

פארק מים

באלי היא יעד נהדר למשפחות, ויש שפע של אטרקציות להנאת הילדים. אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בבאלי היא פארקי המים. ישנם מספר פארקי מים בבאלי, כולל Waterbom Bali, Circus Waterpark ו-Bali Wake Park. Waterbom Bali הוא פארק המים הגדול והפופולרי ביותר בבאלי, והוא כולל מגוון מגלשות, בריכות ואטרקציות מים אחרות. Circus Waterpark הוא פארק מים ידידותי למשפחות עם מגוון מגלשות, בריכות ואטרקציות נוספות. באלי ווייק פארק הוא אופציה מצוינת למי שמחפש חווית פארק מים אקסטרים יותר, מכיוון שהוא כולל וויקבורד, סקי בכבלים ופעילויות מרגשות אחרות.

ווטרבום באלי

Waterbom Bali הוא פארק המים הגדול והפופולרי ביותר בבאלי. הוא כולל מגוון של מגלשות, בריכות ואטרקציות מים אחרות, מה שהופך אותו לאופציה נהדרת עבור משפחות עם ילדים בכל הגילאים. הפארק כולל גם מגוון מסעדות וחנויות, מה שהופך אותו למקום נהדר לבלות בו את היום. Waterbom Bali פתוח מדי יום בין השעות 9:00-18:00.

פארק המים קרקס

Circus Waterpark הוא פארק מים ידידותי למשפחות עם מגוון מגלשות, בריכות ואטרקציות נוספות. הפארק כולל נהר עצל, בריכת גלים, ומגוון מגלשות ורכיבות. פארק המים Circus פתוח מדי יום בין השעות 9:00-18:00.

באלי ווייק פארק

Bali Wake Park הוא אופציה מצוינת למי שמחפש חווית פארק מים אקסטרים יותר. הפארק כולל וויקבורד, סקי בכבלים ופעילויות מרגשות אחרות. Bali Wake Park פתוח מדי יום בין השעות 9:00-18:00.

פארק שעשועים

אטרקציה פופולרית נוספת לילדים בבאלי היא פארקי השעשועים. ישנם מספר פארקי שעשועים בבאלי, כולל באלי ספארי ופארק ימי, פארק הציפורים באלי וגן החיות של באלי. הפארק הימי והספארי באלי הוא אופציה נהדרת למשפחות, מכיוון שהוא כולל מגוון של בעלי חיים, מופעים ואטרקציות. פארק הציפורים באלי הוא אופציה נהדרת לאוהבי ציפורים, מכיוון שהוא כולל מגוון ציפורים מרחבי העולם. גן החיות של באלי הוא אופציה נהדרת למי שמחפש חווית גן חיות מסורתית יותר, מכיוון שהוא כולל מגוון של בעלי חיים, מופעים ואטרקציות.

באלי ספארי ופארק ימי

הפארק הימי והספארי באלי הוא אופציה נהדרת למשפחות, מכיוון שהוא כולל מגוון של בעלי חיים, מופעים ואטרקציות. הפארק כולל מגוון של בעלי חיים, כולל טיגריסים, פילים וג'ירפות. הפארק כולל גם מגוון מופעים, כולל מסע הספארי ומופע הפילים. הפארק הימי והספארי באלי פתוח בין השעות 9:00-18:00 מדי יום.

פארק הציפורים באלי

פארק הציפורים באלי הוא אופציה נהדרת לאוהבי ציפורים, מכיוון שהוא כולל מגוון ציפורים מרחבי העולם. הפארק כולל מגוון של ציפורים, כולל תוכים, מקאו וקקדו. הפארק כולל גם מגוון מופעים, ביניהם מופע הציפורים ומופע האכלת הציפורים. פארק הציפורים באלי פתוח מדי יום בין השעות 9:00-18:00.

גן החיות של באלי

גן החיות של באלי הוא אופציה נהדרת למי שמחפש חווית גן חיות מסורתית יותר, מכיוון שהוא כולל מגוון של בעלי חיים, מופעים ואטרקציות. הפארק כולל מגוון של בעלי חיים, כולל טיגריסים, פילים וג'ירפות. הפארק כולל גם מגוון מופעים, כולל מופע הפילים ומופע החיות. גן החיות של באלי פתוח מדי יום בין השעות 9:00-18:00.

באלי היא יעד נהדר למשפחות, ויש שפע של אטרקציות להנאת הילדים. מפארקי מים ועד פארקי שעשועים, יש משהו לכל אחד בבאלי. בין אם אתם מחפשים יום רגוע במים או יום מרגש בפארק השעשועים, בבאלי יש הכל.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן