דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בבואנוס איירס

אטרקציות לילדים בבואנוס איירס

אטרקציות לילדים בבואנוס איירס

פארק שעשועים

בואנוס איירס היא ביתם של כמה מפארקי השעשועים הטובים בעולם. העיר מלאה באטרקציות מהנות ומרגשות לילדים, מרכבות הרים ועד פארקי מים. אחד מפארקי השעשועים הפופולריים ביותר בעיר הוא פארק דה לה קוסטה, הכולל למעלה מ-40 רכיבות, כולל רכבת הרים, גלגל ענק ותעלת עץ. בפארק יש גם מגוון מופעים וקונצרטים, מה שהופך אותו למקום נהדר לבלות בו את היום. פארקי שעשועים פופולריים נוספים בעיר כוללים את Parque de la Ciudad, הכולל מגוון רחב של מתקנים ואטרקציות, ו-Parque de la Plata, שבו יש מגוון של שעשועים ובריכות מים.

מוזיאונים

בואנוס איירס היא גם ביתם של כמה מהמוזיאונים הטובים בעולם. העיר מלאה במוזיאונים שמתאימים לילדים, ממוזיאוני מדע ועד גלריות לאמנות. מוזיאון דה לה סיודאד הוא מקום נהדר לחקור את ההיסטוריה והתרבות של העיר, בעוד שמוזיאון האמנות המודרני הוא מקום נהדר לחקור את אמנות העיר. מוזיאון הארט לטינואמריקנו הוא מקום נהדר ללמוד על אמנות אמריקה הלטינית, בעוד שמוזיאון ההיסטוריה הטבעי הוא מקום נהדר לחקור את עולם הטבע. מוזיאונים גדולים נוספים בעיר כוללים את מוזיאון לה בנדרה, מוזיאון לוס נינוס ומוזיאון לה מונדה.

פעילויות חוץ

בואנוס איירס היא גם ביתם של כמה מפעילויות החוץ הטובות בעולם. העיר מלאה בפארקים ובגנים המושלמים לילדים, ממגרשי משחקים ועד שבילי אופניים. פארק דה לה סיודאד הוא מקום נהדר לחקור את העיר, בעוד שפארק דה לה פלאטה הוא מקום נהדר לחקור את היופי הטבעי של העיר. פארק דה לה קוסטה הוא מקום נהדר לטייל בו או לרכוב על אופניים, בעוד שפארק דה לוס נינוס הוא מקום נהדר לחקור את הפארקים והגנים של העיר. פעילויות חוצות נהדרות אחרות בעיר כוללות את פארק דה לוס אנימלס, פארק לוס ג'ארדינס ופארק לוס מונומנטוס.

ספורט

בואנוס איירס היא גם ביתם של כמה מקבוצות הספורט הטובות בעולם. העיר מלאה בקבוצות ספורט המושלמות לילדים, מכדורגל ועד כדורסל. מועדון אתלטיקו בוקה ג'וניורס היא אחת מקבוצות הכדורגל הפופולריות ביותר בעיר, בעוד שהמועדון אתלטיקו ריבר פלייט היא אחת מקבוצות הכדורסל הפופולריות ביותר. מועדון אתלטיקו אינדפנדיינטה היא קבוצת כדורגל פופולרית נוספת, בעוד שמועדון אתלטיקו סן לורנצו היא קבוצת כדורסל פופולרית נוספת. קבוצות ספורט פופולריות אחרות בעיר כוללות את קלאב אתלטיקו מירוץ, את קלאב אתלטיקו ולז סרספילד ומועדון אתלטיקו לאנוס.

קניות

בואנוס איירס היא גם ביתם של כמה מהקניות הטובות בעולם. העיר מלאה בקניונים ושווקים שמתאימים לילדים, מחנויות צעצועים ועד חנויות בגדים. קניון Abasto הוא אחד ממרכזי הקניות הפופולריים ביותר בעיר, בעוד ש- Galerías Pacífico הוא אחד השווקים הפופולריים ביותר. קניון Alto Palermo הוא קניון פופולרי נוסף, בעוד ש- Mercado de San Telmo הוא שוק פופולרי נוסף. קניונים ושווקים גדולים נוספים בעיר כוללים את קניון פטיו בולריך, את קניון Paseo Alcorta ואת קניון Alto Avellaneda.

בידור

בואנוס איירס היא גם ביתם של כמה מבידורי הבידור הטובים בעולם. העיר מלאה בתיאטראות ובתי קולנוע שמתאימים לילדים, החל ממופעי בובות וכלה בבתי קולנוע. תיאטרו קולון הוא אחד מהתיאטראות הפופולריים ביותר בעיר, בעוד התיאטרון נסיונל הוא אחד מבתי הקולנוע הפופולריים ביותר. תיאטרו סן מרטין הוא עוד תיאטרון פופולרי, בעוד שתיאטרון אל גלובו הוא בית קולנוע פופולרי נוסף. תיאטראות ובתי קולנוע גדולים אחרים בעיר כוללים את תיאטרו אל סירקולו, תיאטרו אל גלפון ותיאטרו אל נסיונל.

למד עוד

למידע נוסף על אטרקציות לילדים בבואנוס איירס, בקר בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן