דף הבית » מאמרים » אטרקציות לילדים בבולטימור, מרילנד

אטרקציות לילדים בבולטימור, מרילנד

אטרקציות לילדים בבולטימור, מרילנד

מוזיאונים

מרכז המדע של מרילנד

מרכז המדע של מרילנד הוא מקום נהדר לקחת בו את הילדים. עם תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות, הילדים יזכו ללמוד מדע וטכנולוגיה. מהפלנטריום ועד למצפה הכוכבים, יש משהו לכל אחד. בנוסף, המוזיאון מציע מגוון תוכניות חינוכיות לילדים בכל הגילאים.

האקווריום הלאומי

האקווריום הלאומי הוא מקום נהדר לקחת את הילדים ליום של כיף. עם למעלה מ-17,000 חיות מים, הילדים יכולים לחקור את פלאי האוקיינוס. בנוסף, האקווריום מציע מגוון תוכניות חינוכיות ופעילויות לילדים בכל הגילאים. מתערוכות אינטראקטיביות ועד סיורים מאחורי הקלעים, יש משהו לכולם.

מוזיאון התעשייה של בולטימור

מוזיאון התעשייה של בולטימור הוא מקום נהדר לקחת את הילדים ליום של למידה. עם תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות, הילדים יכולים לחקור את ההיסטוריה של התעשייה בבולטימור. בנוסף, המוזיאון מציע מגוון תוכניות חינוכיות לילדים בכל הגילאים.

פארקים

אנדרטת פורט מק'הנרי ומקדש היסטורי

האנדרטה הלאומית של פורט מק'הנרי והמקדש ההיסטורי הם מקום נהדר לקחת את הילדים ליום של סיורים. עם תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות, הילדים יכולים לחקור את ההיסטוריה של המבצר. בנוסף, הפארק מציע מגוון תוכניות חינוכיות לילדים בכל הגילאים.

ארבורטום סילברן

ארבורטום סילברן הוא מקום נהדר לקחת את הילדים ליום של חקר הטבע. עם למעלה מ-200 דונם של גנים, שבילים ובתי גידול טבעיים, הילדים יכולים לחקור את פלאי הטבע. בנוסף, הארבורטום מציע מגוון תוכניות חינוכיות לילדים בכל הגילאים.

פארק דרואיד היל

פארק דרואיד היל הוא מקום נהדר לקחת את הילדים ליום של כיף בחוץ. עם למעלה מ-745 דונם של שבילים, גנים ומגרשי משחקים, הילדים יכולים לחקור את פלאי הטבע. בנוסף, הפארק מציע מגוון תוכניות חינוכיות לילדים בכל הגילאים.

פעילויות אינטראקטיביות

גן החיות של מרילנד בבולטימור

גן החיות של מרילנד בבולטימור הוא מקום נהדר לקחת את הילדים ליום של חקר בעלי חיים. עם למעלה מ-2,000 בעלי חיים, הילדים יכולים לחקור את פלאי ממלכת החיות. בנוסף, גן החיות מציע מגוון תוכניות חינוכיות לילדים בכל הגילאים.

מוזיאון הילדים פורט דיסקברי

מוזיאון הילדים של פורט דיסקברי הוא מקום נהדר לקחת את הילדים ליום של כיף אינטראקטיבי. עם למעלה מ-100 תערוכות אינטראקטיביות, הילדים יכולים לחקור את פלאי המדע והטכנולוגיה. בנוסף, המוזיאון מציע מגוון תוכניות חינוכיות לילדים בכל הגילאים.

מרכז המדע של מרילנד

מרכז המדע של מרילנד הוא מקום נהדר לקחת את הילדים ליום של כיף אינטראקטיבי. עם למעלה מ-200 תערוכות אינטראקטיביות, הילדים יכולים לחקור את פלאי המדע והטכנולוגיה. בנוסף, המוזיאון מציע מגוון תוכניות חינוכיות לילדים בכל הגילאים.

לא משנה מה תחומי העניין של הילדים שלך, יש משהו לכולם בבולטימור, מרילנד. ממוזיאונים ופארקים ועד לפעילויות אינטראקטיביות, יש משהו לכולם. עיין בחיפוש YouTube זה למידע נוסף על אטרקציות לילדים בבולטימור, מרילנד.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן