דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בבוסטון, מסצ'וסטס

אטרקציות לילדים בבוסטון, מסצ'וסטס

אטרקציות לילדים בבוסטון, מסצ'וסטס

מוזיאונים

מוזיאון הילדים של בוסטון

מוזיאון הילדים של בוסטון הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד. המוזיאון כולל תערוכות אינטראקטיביות, תוכניות חינוכיות ואירועים מיוחדים. ילדים יכולים לחקור את העולם סביבם, ללמוד על מדע ואפילו ליהנות ממופע בובות. במוזיאון יש גם בית קפה וחנות מתנות.

מוזיאון המדע

מוזיאון המדע בבוסטון הוא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים. המוזיאון כולל תערוכות אינטראקטיביות, תוכניות חינוכיות ואירועים מיוחדים. ילדים יכולים לחקור את עולם המדע והטכנולוגיה, ללמוד על הסביבה, ואפילו לקחת חלק במופע פלנטריום. במוזיאון יש גם בית קפה וחנות מתנות.

אקווריום ניו אינגלנד

האקווריום של ניו אינגלנד הוא מקום נהדר לילדים לחקור את עולם החיים הימיים. האקווריום כולל תערוכות אינטראקטיביות, תוכניות חינוכיות ואירועים מיוחדים. ילדים יכולים לחקור את עולמם של יצורי הים, ללמוד על הסביבה, ואפילו לקחת חלק בסיור צפייה בלווייתנים. באקווריום יש גם בית קפה וחנות מתנות.

פעילויות חוץ

בוסטון היא עיר נהדרת לילדים לחקור וליהנות בחוץ. יש שפע של פארקים, מגרשי משחקים ופעילויות חוצות להנאת הילדים. הנה כמה מהפעילויות החיצוניות הטובות ביותר לילדים בבוסטון.

בוסטון קומון

בוסטון קומון הוא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות בחוץ. הפארק כולל מגרשי משחקים, שבילי הליכה ופעילויות חוצות. ילדים יכולים לחקור את הפארק, ללמוד על הסביבה, ואפילו לקחת חלק במגוון פעילויות. בפארק יש גם בית קפה וחנות מתנות.

פארק פנווי

פארק פנווי הוא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות בחוץ. הפארק כולל מגרשי משחקים, שבילי הליכה ופעילויות חוצות. ילדים יכולים לחקור את הפארק, ללמוד על הסביבה, ואפילו לקחת חלק במגוון פעילויות. בפארק יש גם בית קפה וחנות מתנות.

גן החיות של פרנקלין פארק

גן החיות של פרנקלין פארק הוא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות בחוץ. גן החיות כולל תערוכות אינטראקטיביות, תוכניות חינוכיות ואירועים מיוחדים. ילדים יכולים לחקור את עולם החיות, ללמוד על הסביבה, ואפילו לקחת חלק במגוון פעילויות. בגן החיות יש גם בית קפה וחנות מתנות.

אטרקציות אחרות

בוסטון היא עיר נהדרת לילדים לחקור וליהנות ממנה. יש עוד המון אטרקציות ופעילויות להנאת הילדים. הנה כמה מהאטרקציות הטובות ביותר לילדים בבוסטון.

שביל החירות

שביל החירות הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של בוסטון. השביל כולל תערוכות אינטראקטיביות, תוכניות חינוכיות ואירועים מיוחדים. ילדים יכולים לחקור את העיר, ללמוד על ההיסטוריה של העיר, ואפילו לקחת חלק במגוון פעילויות. במסלול יש גם בית קפה וחנות מתנות.

בוסטון דאק טורס

סיורי בוסטון דאק הם דרך מצוינת לילדים לחקור את העיר. הסיורים כוללים תערוכות אינטראקטיביות, תוכניות חינוכיות ואירועים מיוחדים. ילדים יכולים לחקור את העיר, ללמוד על ההיסטוריה של העיר, ואפילו לקחת חלק במגוון פעילויות. בסיורים יש גם בית קפה וחנות מתנות.

שעון לווייתן באקווריום ניו אינגלנד

שעון לווייתן של ניו אינגלנד אקווריום הוא דרך מצוינת לילדים לחקור את האוקיינוס. שעון הלוויתן כולל תערוכות אינטראקטיביות, תוכניות חינוכיות ואירועים מיוחדים. ילדים יכולים לחקור את האוקיינוס, ללמוד על הסביבה, ואפילו לקחת חלק בסיור צפייה בלווייתנים. בשעון הלוויתן יש גם בית קפה וחנות מתנות.

סיכום

בוסטון, מסצ'וסטס היא יעד נהדר למשפחות עם ילדים. יש שפע של אטרקציות ופעילויות לילדים ליהנות. ממוזיאונים ועד פעילויות חוצות, יש משהו לכולם. בדוק את החיפוש הזה ביוטיוב לקבלת רעיונות נוספים על אטרקציות לילדים בבוסטון.

  • מוזיאון הילדים של בוסטון
  • מוזיאון המדע
  • אקווריום ניו אינגלנד
  • בוסטון קומון
  • פנווי פארק
  • גן החיות של פרנקלין פארק
  • שביל החירות
  • בוסטון דאק טורס
  • שעון לווייתן באקווריום ניו אינגלנד

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן