דף הבית » אטרקציות מומלצות » אטרקציות לילדים בבוקרשט, רומניה

אטרקציות לילדים בבוקרשט, רומניה

אטרקציות לילדים בבוקרשט, רומניה

מוזיאונים

בוקרשט היא ביתם של כמה מהמוזיאונים המרתקים בעולם. המוזיאון הלאומי להיסטוריה של הטבע, מוזיאון האיכרים הרומני והמוזיאון הלאומי לאמנות הם כולם אפשרויות נהדרות לילדים. במוזיאון הלאומי להיסטוריה של הטבע יש תערוכות אינטראקטיביות שמלמדות ילדים על ההיסטוריה של רומניה, בעוד שבמוזיאון האיכרים הרומני יש מגוון חפצים מסורתיים ואמנות עממית שישפרו את הילדים. במוזיאון הלאומי לאמנות יש מגוון יצירות אמנות מתקופות שונות, והוא מקום מצוין להכיר לילדים את עולם האמנות.

פארקים וגנים

בוקרשט היא ביתם של פארקים וגנים רבים המושלמים לילדים. פארק הרסטראו הוא אחד הפארקים הגדולים בעיר, ויש בו שפע של פעילויות לילדים. יש מגרשי משחקים, מגרשי ספורט ואגם שבו הילדים יכולים להאכיל את הברווזים. גני Cismigiu הם עוד אפשרות מצוינת, עם שפע של עצים ואגם שבו ילדים יכולים לשכור סירות. בגני Cișmigiu יש גם מגרש משחקים וגן חיות קטן עם כמה חיות אקזוטיות.

פארק שעשועים

בוקרשט היא ביתם של כמה פארקי שעשועים שמתאימים לילדים. הפופולרי ביותר הוא עולם הקסם, שיש בו מגוון רכיבות, משחקים ומופעים. בפארק יש גם פארק מים, ויש הרבה מסעדות וחנויות שאפשר לחקור. פארק ההרפתקאות הוא עוד אופציה נהדרת, עם מגוון פעילויות שיבדרו את הילדים. בפארק יש גם גן חיות קטן, ויש הרבה מסעדות וחנויות שאפשר לחקור.

מוזיאונים לילדים

בוקרשט היא ביתם של כמה מוזיאונים שתוכננו במיוחד לילדים. מוזיאון הילדים של בוקרשט הוא אופציה נהדרת, עם תערוכות אינטראקטיביות המלמדות ילדים על ההיסטוריה והתרבות של רומניה. במוזיאון יש גם מגוון של יצירות אמנות וחפצים, ויש שפע של פעילויות לשעשע את הילדים. המוזיאון הלאומי להיסטוריה של רומניה הוא עוד אפשרות מצוינת, עם מגוון חפצים ותערוכות אינטראקטיביות שמלמדות ילדים על ההיסטוריה של רומניה.

מגרשי משחקים מקורים

בוקרשט היא ביתם של כמה מתקני שעשועים מקורים שמתאימים לילדים. הפופולרי ביותר הוא הקידזניה, שיש בו מגוון פעילויות לילדים. במגרש המשחקים יש מגוון של מתקנים ומשחקים, ויש שפע של מסעדות וחנויות שאפשר לחקור. The Fun Factory הוא עוד אופציה נהדרת, עם מגוון פעילויות שיבדר את הילדים. במגרש המשחקים יש גם גן חיות קטן, ויש הרבה מסעדות וחנויות שאפשר לחקור.

טבלת אטרקציות לילדים בבוקרשט

מְשִׁיכָה תיאור
מוזיאונים המוזיאון הלאומי להיסטוריה של הטבע, מוזיאון האיכרים הרומני והמוזיאון הלאומי לאמנות
פארקים וגנים פארק הרסטראו, גני צ'ישמיג'יו
פארק שעשועים עולם הקסם, פארק הרפתקאות
מוזיאונים לילדים מוזיאון הילדים של בוקרשט, המוזיאון הלאומי להיסטוריה של רומניה
מגרשי משחקים מקורים קידזניה, מפעל כיף

בוקרשט היא עיר נהדרת לילדים, עם שפע של אטרקציות שישפרו אותם. ממוזיאונים ועד פארקים ופארקי שעשועים, יש משהו לכולם. עם כל כך הרבה אטרקציות לבחירה, ילדים לעולם לא ישתעממו בבוקרשט.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן