דף הבית » האטרקציות הכי מדוברות » אטרקציות לילדים בבורגס שיל, BC, קנדה

אטרקציות לילדים בבורגס שיל, BC, קנדה

אטרקציות לילדים בבורגס שיל, BC, קנדה

מיטות מאובנים בורגס פצלי

מיטות המאובנים של בורגס פצלי הן אתר מורשת עולמי של אונסק"ו הממוקם בפארק הלאומי יוהו, קולומביה הבריטית, קנדה. הוא ביתם של כמה מתגליות המאובנים החשובות בעולם, עם למעלה מ-500 מינים של מאובנים שנמצאו באזור. פצלי בורגס הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור. ניתן לראות את המאובנים במרכז המבקרים, ויש סיורים מודרכים למי שרוצה ללמוד עוד על המאובנים.

בועט את נהר סוס

נהר הסוס הבועט הוא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. הנהר הוא מקום נהדר לעשות בו רפטינג, קיאקים ודיג. ישנם גם שבילים רבים לאורך הנהר שניתן לחקור. נהר הסוס הבועט הוא מקום נהדר לקחת את המשפחה ליום של הרפתקאות.

הפארק הלאומי יוהו

הפארק הלאומי יוהו הוא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. הפארק הוא ביתם של מינים רבים ושונים של צמחים ובעלי חיים, ויש הרבה שבילים לחקור. הפארק הוא גם ביתם של מיטות המאובנים של Burgess Shale, שהן מקום מצוין ללמוד על ההיסטוריה של האזור. יש גם כמה אתרי קמפינג בפארק, שהם נהדרים למי שרוצה לבלות כמה ימים בחקר האזור.

אופני הרים

רכיבה על אופני הרים היא דרך מצוינת לילדים לחקור את האזור. ישנם מספר מסלולים באזור המתאימים לכל רמות הרוכבים. המסלולים נעים בין מתחילים למתקדמים, כך שיש משהו לכל אחד. השבילים הם גם דרך מצוינת להתאמן וליהנות מהנוף.

גולף

גולף היא עוד פעילות נהדרת לילדים באזור. ישנם מספר מסלולי גולף באזור, המציעים דרך מצוינת להתאמן ולהנות. הקורסים נעים בין מתחילים למתקדמים, כך שיש משהו לכל אחד. גולף היא דרך מצוינת לבלות יום עם המשפחה.

טיול רגלי

טיול רגלי הוא עוד פעילות נהדרת לילדים באזור. באזור ישנם מסלולים רבים המתאימים לכל רמות המטיילים. המסלולים נעים בין מתחילים למתקדמים, כך שיש משהו לכל אחד. השבילים הם דרך מצוינת להתאמן וליהנות מהנוף.

בורגס שייל, קולומביה הבריטית, קנדה היא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. ישנן אטרקציות רבות באזור המתאימות לכל גיל ולכל רמות ניסיון. בין אם אתם מחפשים יום של הרפתקאות או יום רגוע עם המשפחה, יש משהו לכולם בבורגס שיל.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן