דף הבית » המלצת הצוות » אטרקציות לילדים בבורג הוהנצולרן

אטרקציות לילדים בבורג הוהנצולרן

אטרקציות לילדים בבורג הוהנצולרן

אטרקציות לילדים בבורג הוהנצולרן

בורג הוהנצולרן היא טירה הממוקמת בדרום גרמניה. זהו יעד תיירותי פופולרי למשפחות עם ילדים. הנה כמה מהאטרקציות לילדים באזור.

טירת הוהנצולרן

טירת הוהנצולרן היא האטרקציה העיקרית של האזור. זוהי טירה מלכותית שעומדת מאז המאה ה-11 ומהווה מקום נהדר לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור. לטירה חצר גדולה, קפלה ומוזיאון. יש גם סיורים מודרכים זמינים למי שרוצה ללמוד עוד על הטירה.

פארק הרפתקאות

פארק ההרפתקאות הוא מקום נהדר לילדים ליהנות ולחקור. בפארק מגוון פעילויות כגון קווי רוכסן, קירות טיפוס וטרמפולינות. יש גם מגוון משחקים ופעילויות להנאת הילדים.

גן החיות הוהנצולרן

גן החיות הוהנצולרן הוא מקום נהדר לילדים ללמוד על בעלי חיים. בגן החיות יש מגוון של בעלי חיים מרחבי העולם, כולל אריות, נמרים ודובים. יש גם תוכניות חינוכיות ופעילויות לילדים להשתתף בהן.

מוזיאונים

באזור יש מגוון מוזיאונים לילדים לחקור. אלה כוללים את מוזיאון הוהנצולרן להיסטוריה של הטבע, מוזיאון הוהנצולרן לאמנות ומוזיאון הוהנצולרן לטכנולוגיה.

אטרקציות אחרות

בנוסף לאטרקציות המפורטות לעיל, יש באזור גם מגוון אטרקציות נוספות. אלה כוללים מגוון של פארקים, מסלולי הליכה ופעילויות חוצות אחרות.

סיכום

בורג הוהנצולרן הוא יעד מצוין למשפחות עם ילדים. יש מגוון אטרקציות לילדים לחקור, כולל טירת הוהנצולרן, פארק ההרפתקאות, גן החיות הוהנצולרן ומגוון מוזיאונים. כמו כן, ישנן מגוון אטרקציות נוספות באזור, כגון פארקים, מסלולי הליכה ופעילויות חוצות נוספות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן