דף הבית » לטייל ולהנות » אטרקציות לילדים בבורובודור, ג'אווה, אינדונזיה

אטרקציות לילדים בבורובודור, ג'אווה, אינדונזיה

אטרקציות לילדים בבורובודור, ג'אווה, אינדונזיה

סיור במקדש בורובדור

בורובודור הוא אחד המקדשים המפורסמים בעולם ויעד חובה למשפחות עם ילדים. המקדש העתיק ממוקם בלב מרכז ג'אווה, אינדונזיה, והוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. המקדש הוא פלא של ארכיטקטורה ואמנות, וזה מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של האזור. המקדש מורכב משש במות מרובעות ושלוש במות עגולות, עם סך של 504 פסלי בודהה. האטרקציה המרכזית במקדש היא הסטופה הראשית, שהיא מבנה גדול בצורת פעמון המוקף ב-72 פסלי בודהה. הסטופה היא המבנה הגבוה ביותר במקדש והיא מקום נהדר לילדים לחקור ולצלם. המקדש הוא גם ביתם של אטרקציות רבות אחרות, כמו מוזיאון Karmawibhangga, שהוא מוזיאון אינטראקטיבי המציג את ההיסטוריה והתרבות של האזור. המוזיאון הוא מקום נהדר לילדים ללמוד עוד על ההיסטוריה והתרבות של האזור.

סיור בכפרים שמסביב

Borobudur מוקף במספר כפרים, שהם מקומות נהדרים לילדים לחקור וללמוד על התרבות המקומית. הכפרים מאוכלסים ברובם על ידי תושבי ג'אווה, והם ידועים במלאכות המסורתיות והאומנות שלהם. ילדים יכולים לחקור את הכפרים ולראות את הבתים המסורתיים ואת השווקים המקומיים. הכפרים הם גם ביתם של פעילויות מסורתיות רבות, כמו מופע הבובות של ג'אווה, שהוא דרך מצוינת לילדים ללמוד על התרבות של האזור. ילדים יכולים גם ללמוד על המוזיקה והריקוד המסורתיים של האזור, כמו גם על האמנות המסורתית של ייצור בטיק.

ביקור בשווקים המקומיים

השווקים המקומיים בבורובודור הם מקום מצוין לילדים לחקור וללמוד על התרבות המקומית. השווקים מלאים במלאכת יד ומוצרים מסורתיים, כמו בטיק, תכשיטים וגילופי עץ. ילדים יכולים לחקור את השווקים וללמוד על המוצרים השונים ועל התרבות של האזור. השווקים הם גם מקום מצוין לילדים לקנות מזכרות ומתנות לחברים ולמשפחה שלהם בבית. השווקים מלאים בפריטים ייחודיים ומעניינים, וילדים יכולים למצוא משהו מיוחד לקחת הביתה כתזכורת לטיול שלהם.

סיכום

בורובודור הוא יעד מצוין למשפחות עם ילדים. יש הרבה אטרקציות לילדים, מהמקדש העתיק ועד לכפרים הסמוכים. ילדים יכולים לחקור את המקדש ואת הכפרים שמסביב, כמו גם את השווקים המקומיים. האזור מלא בתרבות והיסטוריה, וזה מקום נהדר לילדים ללמוד ולחקור.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן