דף הבית » לא להאמין » אטרקציות לילדים בביבלוס, לבנון

אטרקציות לילדים בביבלוס, לבנון

אטרקציות לילדים בביבלוס, לבנון

טירת ביבלוס

טירת ביבלוס היא מקום נהדר לחקור עם ילדים. זוהי טירה גדולה שנבנתה במאה ה-12 ומהווה כיום אטרקציה תיירותית פופולרית. הטירה מוקפת בחצר גדולה, ויש כמה מגדלים וחומות שהופכים אותה למקום נהדר לחקור. בתוך הטירה, ישנם מספר חדרים וחדרים הפתוחים לקהל, ויש גם כמה מוזיאונים קטנים המכילים חפצים מההיסטוריה של הטירה.

אקווריום בייבלוס

אקווריום Byblos הוא מקום נהדר לקחת בו ילדים לחקור וללמוד על החיים הימיים של הים התיכון. באקווריום יש מגוון מיכלים מלאים במינים שונים של דגים, ויש גם תערוכות אינטראקטיביות המאפשרות לילדים לגעת בדגים ולתקשר איתם. באקווריום יש גם בריכת מגע גדולה המאפשרת למבקרים להכיר מקרוב חלק מהדגים.

חוף ביבלוס

חוף Byblos הוא מקום נהדר לקחת בו ילדים ליהנות מהשמש והחול. החוף הוא מקום פופולרי לשחייה ולשיזוף, ויש גם כמה מסעדות ובתי קפה הממוקמים לאורך החוף. החוף הוא גם מקום נהדר לילדים לחקור ולשחק, שכן ישנם מספר מתקני שעשועים ופעילויות זמינות.

Byblos Old Souk

השוק הישן של Byblos הוא מקום נהדר לקחת בו ילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של העיר. השוק מלא בחנויות קטנות ובדוכנים, וזה מקום נהדר למצוא בו מזכרות ומתנות. בסוק יש גם מספר מסעדות ובתי קפה, וזה מקום מצוין למצוא בו אוכל לבנוני מסורתי.

ביבלוס מרינה

מרינת ביבלוס היא מקום נהדר לקחת בו ילדים לחקור וללמוד על החיים הימיים המקומיים. במרינה יש כמה סירות וספינות שזמינות למבקרים לחקור, ויש גם כמה מסעדות ובתי קפה הממוקמים לאורך המרינה. המרינה היא גם מקום נהדר לילדים לחקור ולשחק, מכיוון שיש מספר מתקני שעשועים ופעילויות זמינות.

אתר ארכיאולוגי ביבלוס

האתר הארכיאולוגי ביבלוס הוא מקום נהדר לקחת בו ילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של העיר. האתר מלא בהריסות ובחפצים עתיקים, ויש גם כמה מוזיאונים ותערוכות הפתוחים לקהל הרחב. האתר הוא גם מקום נהדר לילדים לחקור ולשחק, שכן ישנם מספר מתקני שעשועים ופעילויות זמינות.

פארק המים בייבלוס

פארק המים Byblos הוא מקום נהדר לקחת בו ילדים ליהנות קצת בשמש. בפארק מספר מגלשות מים ובריכות, ויש גם מספר מסעדות ובתי קפה הממוקמים בפארק. הפארק הוא גם מקום נהדר לילדים לחקור ולשחק, שכן ישנם מספר מתקני שעשועים ופעילויות זמינות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן