דף הבית » לא להאמין » אטרקציות לילדים בבית און דה סלע, ויסקונסין, ארה"ב

אטרקציות לילדים בבית און דה סלע, ויסקונסין, ארה"ב

אטרקציות לילדים בבית און דה סלע, ויסקונסין, ארה"ב

סקירה כללית של אטרקציות לילדים בבית על הסלע

House on the Rock היא אטרקציה תיירותית פופולרית הממוקמת בספרינג גרין, ויסקונסין, ארה"ב. הוא ידוע בארכיטקטורה הייחודית שלו, בגנים רחבי הידיים ובמגוון אטרקציות לילדים בכל הגילאים. האטרקציה מציעה מגוון פעילויות, החל מתערוכות חינוכיות ועד לרכיבות מרתקות ומשחקים.

אטרקציות לילדים צעירים יותר

בבית על הסלע יש מגוון אטרקציות לילדים צעירים יותר, כולל קרוסלה, מגרש משחקים ותיאטרון 4-D. הקרוסלה היא אטרקציה פופולרית, המציגה מגוון בעלי חיים וסצנות מהאטרקציה. מגרש המשחקים מציע מגוון פעילויות לילדים, לרבות מגלשות, נדנדות וקיר טיפוס. תיאטרון 4-D מציע חוויה ייחודית, עם סרטי 3-D ואלמנטים אינטראקטיביים.

אטרקציות לילדים גדולים יותר

ילדים גדולים יותר יכולים ליהנות ממגוון אטרקציות בבית על הסלע. האטרקציה כוללת מגוון רכיבות, כולל רכבת הרים, גלגל ענק ותעלת עץ. יש גם מגוון תערוכות אינטראקטיביות, כולל מבוך מראה וזירת לייזר טאג.

אטרקציות חינוכיות

בית על הסלע מציע גם מגוון אטרקציות חינוכיות לילדים. האטרקציה כוללת מגוון תערוכות אינטראקטיביות, כולל חפירת מאובנים, גן פרפרים ופלנטריום. חפירת המאובנים מאפשרת לילדים לחפש מאובנים וללמוד על ההיסטוריה של האזור. גן הפרפרים מציע חוויה ייחודית, עם מגוון פרפרים וצמחים. הפלנטריום מציע חוויה ייחודית, עם מגוון כוכבים וכוכבי לכת.

תערוכות אינטראקטיביות

House on the Rock מציע גם מגוון תערוכות אינטראקטיביות לילדים. האטרקציה כוללת מגוון תערוכות אינטראקטיביות, כולל חווית מציאות מדומה, מגרש מיני גולף וקיר טיפוס צוקים. חווית המציאות המדומה מאפשרת לילדים לחקור מגוון של סביבות, ממעמקי האוקיינוס ועד למרומי החלל. מגרש המיני גולף מציע חוויה ייחודית, עם מגוון מכשולים ואתגרים. קיר הטיפוס מציע חוויה ייחודית, עם מגוון מסלולים ורמות קושי.

אירועים מיוחדים

House on the Rock מציע גם מגוון אירועים מיוחדים לילדים. האטרקציה מארחת מגוון אירועים, לרבות ערבי סרטים, אירועי מוזיקה חיה ואירועי חג מיוחדים. ערבי הסרטים כוללים מגוון סרטים, מסרטים קלאסיים ועד שוברי קופות מודרניים. אירועי המוזיקה החיה כוללים מגוון ז'אנרים, מג'אז ועד רוקנרול. אירועי החג המיוחדים כוללים מגוון פעילויות, מתחרות תחפושות ועד ציד נבלות.

טבלת אטרקציות

מְשִׁיכָה תיאור
קרוסלה מגוון בעלי חיים וסצנות מהאטרקציה
גן שעשועים מגלשות, נדנדות וקיר טיפוס
תיאטרון 4-D סרטי תלת מימד ואלמנטים אינטראקטיביים
רכיבות רכבת הרים, גלגל ענק ותעלת עץ
תערוכות אינטראקטיביות מבוך מראה, זירת לייזר טאג וחווית מציאות מדומה
אטרקציות חינוכיות חפירת מאובנים, גן פרפרים ופלנטריום
אירועים מיוחדים ערבי סרטים, אירועי מוזיקה חיה ואירועי חג מיוחדים

למידע נוסף על האטרקציות לילדים בבית על הסלע, בדוק את החיפוש הזה ביוטיוב .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן