דף הבית » המלצת הצוות » אטרקציות לילדים בברזאוויל, קונגו

אטרקציות לילדים בברזאוויל, קונגו

אטרקציות לילדים בברזאוויל, קונגו

חופים

ברזוויל היא ביתם של כמה מהחופים היפים ביותר בקונגו. החופים מושלמים לשחייה, שיזוף ומשחק בחול. יש גם שפע של מסעדות וברים על החוף להנאת המבוגרים.

חוף פוינט-נואר

Pointe-Noire הוא אחד החופים הפופולריים ביותר בברזוויל. יש לו מרחב גדול של חול לבן ומים צלולים. יש שפע של מסעדות וברים על החוף להנאת המבוגרים.

חוף מונגאלי

חוף מונגאלי הוא מקום נהדר למשפחות. יש לו מרחב גדול של חול לבן ומים צלולים. יש שפע של מסעדות וברים על החוף להנאת המבוגרים. יש גם שפע של פעילויות לילדים כמו כדורעף חופים וכדורגל חופים.

גַן חַיוֹת

גן החיות של ברזוויל הוא מקום נהדר לקחת בו את הילדים. יש בו מגוון רחב של בעלי חיים, מאריות ועד ג'ירפות. בגן החיות יש גם פינת ליטוף, שבה הילדים יכולים להתקרב לחלק מהחיות. יש גם שפע של פעילויות חינוכיות לילדים ללמוד על בעלי החיים.

בית ג'ירף

בית הג'ירף הוא מקום מצוין לילדים להתקרב עם הג'ירפות. הם יכולים להאכיל את הג'ירפות וללמוד על ההרגלים ובתי הגידול שלהם.

בית הפיל

בית הפיל הוא מקום מצוין לילדים להתקרב עם הפילים. הם יכולים להאכיל את הפילים וללמוד על ההרגלים ובתי הגידול שלהם. יש גם שפע של פעילויות חינוכיות לילדים ללמוד על הפילים.

מוזיאונים

ברזוויל היא ביתם של מספר מוזיאונים שמתאימים לילדים. מהמוזיאון להיסטוריה של הטבע ועד למוזיאון הלאומי של קונגו, יש משהו לכל אחד.

מוזיאון הטבע

המוזיאון לתולדות הטבע הוא מקום נהדר לילדים ללמוד על ההיסטוריה של קונגו. במוזיאון יש מגוון רחב של תערוכות, ממאובנים ועד לבעלי חיים. יש גם שפע של פעילויות חינוכיות לילדים כדי ללמוד על ההיסטוריה של קונגו.

המוזיאון הלאומי של קונגו

המוזיאון הלאומי של קונגו הוא מקום נהדר לילדים ללמוד על התרבות של קונגו. במוזיאון יש מגוון רחב של תערוכות, מאמנות מסורתית ועד חפצים. יש גם שפע של פעילויות חינוכיות לילדים כדי ללמוד על התרבות של קונגו.

פארקי שעשועים

ברזוויל היא ביתם של מספר פארקי שעשועים המושלמים לילדים. מרפידס נהר קונגו ועד להרפתקת הג'ונגל של קונגו, יש משהו לכולם.

נהר קונגו רפידס

ריפידס נהר קונגו הוא מקום נהדר לילדים להפעיל את האדרנלין שלהם. בפארק מגוון רחב של טיולים, מרכבות הרים ועד מגלשות מים. יש גם שפע של משחקים ופעילויות להנאת הילדים.

הרפתקאות הג'ונגל של קונגו

הרפתקאות הג'ונגל של קונגו היא מקום נהדר לילדים לחקור את הג'ונגל. בפארק יש מגוון רחב של אטרקציות, החל מ-zip lines ועד מופעי בעלי חיים. יש גם שפע של פעילויות חינוכיות לילדים ללמוד על הג'ונגל.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן