דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בג'ודפור, רג'סטאן, הודו

אטרקציות לילדים בג'ודפור, רג'סטאן, הודו

אטרקציות לילדים בג'ודפור, רג'סטאן, הודו

מבצר מהרנגאר

מבצר Mehrangarh הוא אחד המבצרים המרשימים בהודו והוא ביקור חובה עבור משפחות עם ילדים. המבצר ממוקם על ראש גבעה ומציע נופים מרהיבים של העיר. ישנן אטרקציות רבות בתוך המבצר, כולל המוזיאון, המכיל אוסף של חפצים מלכותיים, והמוטי מאהל, שהוא ארמון יפהפה. למבצר יש גם מספר גנים וחצרות שבהן הילדים יכולים לחקור וליהנות.

ארמון אומייד בהוואן

ארמון Umaid Bhawan הוא אחד הארמונות היפים בהודו וזה מקום נהדר לקחת בו ילדים. הארמון מלא בארכיטקטורה וביצירות אמנות מדהימות, ויש מוזיאון בו המבקרים יכולים ללמוד על ההיסטוריה של הארמון. יש גם כמה גנים וחצרות שבהן הילדים יכולים לחקור וליהנות. בארמון יש גם מסעדה בה יכולים המבקרים ליהנות ממטבח רג'סטאני מסורתי.

ג'סוואנט ת'אדה

Jaswant Thada היא אנדרטת שיש לבן יפה הממוקמת ליד מבצר Mehrangarh. האנדרטה מוקדשת למהרג'ה ג'סוונט סינג השני והיא מקום נהדר לקחת בו ילדים. האנדרטה מלאה בגילופים ופסלים מורכבים, ויש גן שבו הילדים יכולים לחקור וליהנות. באנדרטה יש גם מוזיאון שבו המבקרים יכולים ללמוד על ההיסטוריה של המהרג'ה.

פארק הסלע במדבר ראו ג'ודה

Rao Jodha Desert Rock Park הוא מקום נהדר לקחת בו ילדים. הפארק ממוקם ליד מבצר Mehrangarh והוא מלא בתצורות סלע מדהימות. יש גם כמה גנים וחצרות שבהן הילדים יכולים לחקור וליהנות. בפארק יש גם מוזיאון בו המבקרים יכולים ללמוד על ההיסטוריה של הפארק.

גאנטה גאר

Ghanta Ghar הוא מגדל שעון הממוקם בלב ג'ודפור. מגדל השעון הוא מקום נהדר לקחת בו ילדים מכיוון שהוא מלא בארכיטקטורה ויצירות אמנות מדהימות. יש גם כמה גנים וחצרות שבהן הילדים יכולים לחקור וליהנות. במגדל השעון יש גם מוזיאון בו המבקרים יכולים ללמוד על ההיסטוריה של מגדל השעון.

גן מנדור

גן מנדור הוא גן יפהפה הממוקם ליד מבצר מהרנגאר. הגן מלא בצמחייה עבותה ויש מספר אטרקציות בתוך הגן כולל היכל הגיבורים, שהוא מוזיאון המוקדש לגיבורי רג'סטאן, ומקדש מנדור, שהוא מקדש עתיק. בגן יש גם מסעדה בה המבקרים יכולים ליהנות ממטבח רג'סטאני מסורתי.

אגם קאליאן

אגם Kalyan הוא אגם יפהפה הממוקם ליד מבצר Mehrangarh. האגם הוא מקום נהדר לקחת בו ילדים מכיוון שהוא מלא בנוף מדהים וחיות בר. יש גם כמה גנים וחצרות שבהן הילדים יכולים לחקור וליהנות. באגם יש גם מסעדה בה יכולים המבקרים ליהנות ממטבח רג'סטאני מסורתי.

פארק הסלע במדבר ראו ג'ודה

חקור את תצורות הסלע

Rao Jodha Desert Rock Park הוא מקום נהדר לקחת בו ילדים. הפארק מלא בתצורות סלע מדהימות ויש מספר שבילים שבהם המבקרים יכולים לחקור את הסלעים. בפארק יש גם מוזיאון בו המבקרים יכולים ללמוד על ההיסטוריה של הפארק.

לבקר במוזיאון

בפארק יש גם מוזיאון בו המבקרים יכולים ללמוד על ההיסטוריה של הפארק. המוזיאון מלא בחפצים ותערוכות המספרים את סיפורו של הפארק וההיסטוריה שלו. במוזיאון יש גם מסעדה בה יכולים המבקרים ליהנות ממטבח רג'סטאני מסורתי.

תיהנו מהגנים והחצרות

פארק הסלע במדבר Rao Jodha כולל גם מספר גנים וחצרות שבהן הילדים יכולים לחקור וליהנות. הגנים מלאים בצמחייה עבותה ויש הרבה אטרקציות בתוך הגנים כולל מקדש ומוזיאון. בפארק יש גם מסעדה בה יכולים המבקרים ליהנות ממטבח רג'סטאני מסורתי.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן