דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בגליישר ביי, אלסקה, ארה"ב

אטרקציות לילדים בגליישר ביי, אלסקה, ארה"ב

אטרקציות לילדים בגליישר ביי, אלסקה, ארה"ב

היכרות עם Glacier Bay, אלסקה, ארה"ב

Glacier Bay, אלסקה, ארה"ב הוא יעד מדהים למשפחות. זהו פארק לאומי ושימור הממוקם בזרוע אלסקה של ארצות הברית. הוא ידוע בקרחונים המדהימים שלו, בהרים המושלגים ובשפע חיות הבר. הוא גם ביתם של מגוון אטרקציות לילדים. הנה כמה מהאטרקציות הטובות ביותר לילדים ב-Glacier Bay, אלסקה, ארה"ב.

קרחון מנדנהול

קרחון מנדנהול הוא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים במפרץ גליישר, אלסקה, ארה"ב. זהו קרחון באורך 12 מייל הממוקם בעמק מנדהול. הוא נגיש בקלות ברכב והוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על קרחונים. הקרחון הוא מקום נהדר לטיול רגלי, לטפס על קרח או פשוט לחקור את האזור.

הפארק הלאומי והשמורה של גליישר ביי

הפארק הלאומי והשמורה של גליישר ביי היא אטרקציית חובה לילדים בגליישר ביי, אלסקה, ארה"ב. זהו פארק בשטח של 3.3 מיליון דונם המכיל מגוון חיות בר, כולל דובי גריזלי, זאבים ולווייתנים. זה גם ביתם של מגוון קרחונים, הרים מושלגים ונופים מדהימים. זהו מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על הטבע.

הרפתקאות ימיות

Glacier Bay, אלסקה, ארה"ב הוא ביתם של מגוון הרפתקאות ימיות. ישנם סיורי צפייה בלווייתנים, סיורי קיאקים וצ'ארטרים לדייג. אלו הן דרכים נהדרות לילדים לחקור את האזור ולהתרשם מקרוב עם חיות הבר.

צפייה בליויתנים

צפייה בלווייתנים היא דרך מצוינת לילדים להכיר מקרוב את חיות הבר בקרחון ביי, אלסקה, ארה"ב. יש מגוון של סיורי צפייה בלווייתנים שיוציאו ילדים למים כדי לצפות בלווייתנים בסביבתם הטבעית.

שייט קיאקים

שייט קיאקים הוא עוד דרך נהדרת לילדים לחקור את האזור. יש מגוון של סיורי קיאקים שיוציאו ילדים למים לחקור את הקרחונים, ההרים וחיות הבר.

שכר דיג

שכר דיג הוא דרך מצוינת לילדים לחקור את האזור וללמוד על דיג. יש מגוון של שכר דיג זמין שיוציאו ילדים למים לתפוס דגים.

לודג' גליישר ביי

Glacier Bay Lodge הוא מקום נהדר לילדים לשהות בו בגליישר ביי, אלסקה, ארה"ב. זהו לודג' ידידותי למשפחות המציע מגוון פעילויות לילדים. זהו מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על האזור. Glacier Bay, אלסקה, ארה"ב הוא יעד נהדר למשפחות. הוא בית למגוון אטרקציות לילדים, לרבות קרחון מנדנהול, הפארק הלאומי גליישר ביי ושימור, סיורי צפייה בלווייתנים, סיורי קיאקים וצ'ארטרים דיג. ה-Glacier Bay Lodge הוא גם מקום נהדר לשהות בו. יש משהו לכולם ב-Glacier Bay, אלסקה, ארה"ב.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן