דף הבית » האטרקציות הכי מדוברות » אטרקציות לילדים בגלסטונברי טור, בריטניה

אטרקציות לילדים בגלסטונברי טור, בריטניה

אטרקציות לילדים בגלסטונברי טור, בריטניה

מבוא

גלסטונברי טור היא גבעה בסומרסט, אנגליה, שהיא האתר של בניין רשום בדרגה I ואנדרטה עתיקה מתוכננת. הטור הוא יעד תיירותי פופולרי ומהווה מקום מצוין לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור. הטור הוא ביתם של מגוון אטרקציות ופעילויות לילדים, לרבות מוזיאון, מגרש משחקים ומגוון פעילויות חינוכיות.

מוּזֵיאוֹן

מוזיאון גלסטונברי טור הוא מקום מצוין לילדים ללמוד על ההיסטוריה של הטור והסביבה. המוזיאון מציג מגוון של תערוכות, כולל חפצים מתקופת הברזל, התקופות הרומית והסכסונית, וכן חפצים מודרניים יותר. המוזיאון מציע גם מגוון פעילויות ותוכניות חינוכיות, כגון סיורים מודרכים וסדנאות, שנועדו לעזור לילדים ללמוד על ההיסטוריה של הטור.

גן שעשועים

מגרש המשחקים גלסטונברי טור הוא מקום נהדר לילדים לשחרר קצת קיטור וליהנות. מגרש המשחקים כולל מגוון של מגלשות, נדנדות ושאר מתקני משחק. מגרש המשחקים כולל גם מגוון פעילויות חינוכיות, כמו מסלולי טבע, המסייעים לילדים ללמוד על הסביבה הטבעית של הטור.

פעילויות חינוכיות

The Glastonbury Tor מציע מגוון פעילויות חינוכיות לילדים. פעילויות אלו כוללות סיורים מודרכים בטור והסביבה, כמו גם סדנאות וחוגים. הסדנאות והשיעורים נועדו לעזור לילדים ללמוד על ההיסטוריה של הטור, כמו גם על הסביבה הטבעית של האזור.

שולחן

מְשִׁיכָה תיאור
מוּזֵיאוֹן תערוכות ופעילויות חינוכיות
גן שעשועים מגלשות, נדנדות ושאר ציוד משחק
פעילויות חינוכיות סיורים מודרכים, סדנאות וחוגים

סיכום

גלסטונברי טור הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור. הטור הוא ביתם של מגוון אטרקציות ופעילויות לילדים, לרבות מוזיאון, מגרש משחקים ומגוון פעילויות חינוכיות. למידע נוסף, בקר ב-YouTube.com .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן