דף הבית » לא להאמין » אטרקציות לילדים בגנים ליד המפרץ, סינגפור

אטרקציות לילדים בגנים ליד המפרץ, סינגפור

אטרקציות לילדים בגנים ליד המפרץ, סינגפור

מבוא

Gardens by the Bay הוא פארק טבע המשתרע על פני 101 דונם של קרקעות באזור המרכז של סינגפור. זהו יעד פופולרי עבור מקומיים ותיירים כאחד, והוא פופולרי במיוחד בקרב ילדים. הפארק הוא ביתם של מגוון אטרקציות, כולל חורשת סופרטרי, כיפת הפרחים ויער העננים. יש בו גם מספר אטרקציות אינטראקטיביות המושלמות לילדים. במאמר זה נסקור כמה מהאטרקציות לילדים בגנים ליד המפרץ.

חורשת הסופרטרי

סופרטרי גרוב היא אחת האטרקציות האייקוניות ביותר ב-Gardens by the Bay. זהו אוסף של 18 'עצי על' נישאים, שגובהם בין 25 ל-50 מטרים. העצים מכוסים בצמחייה עבותה ומוארים בלילה, מה שהופך אותם למראה מרהיב באמת. ה-Supertree Grove כולל גם את OCBC Skyway, שביל אווירי באורך 128 מטרים המאפשר למבקרים לקבל מבט ממעוף הציפור על הפארק.

גן הילדים

גן הילדים הוא אזור מהנה ואינטראקטיבי המיועד במיוחד לילדים. הוא כולל מגוון פעילויות, לרבות אזור משחקים במים, אזור משחקי חול, קיר טיפוס וטרמפולינה. ילדים יכולים גם לחקור את הפסלים והמתקנים השונים בגן, כמו השפירית הענקית והזחל הענק.

גן הילדים של ארגון המזרח הרחוק

גן הילדים של ארגון המזרח הרחוק הוא אטרקציה ידידותית למשפחות המציעה מגוון פעילויות לילדים. הוא כולל אזור משחקים במים, אזור משחקי חול, קיר טיפוס וטרמפולינה. יש גם מספר פסלים ומתקנים אינטראקטיביים, כמו השפירית הענקית והזחל הענק.

יער העננים

יער העננים הוא גן מקורה מדהים הכולל הר בגובה 35 מטר מכוסה בצמחייה עבותה. זה בית למגוון של צמחים, כולל סחלבים, שרכים, וברומליה. יער הענן כולל גם מספר פעילויות אינטראקטיביות, כמו מפל מים וגשר תלוי. ילדים יכולים גם לחקור את הפסלים והמתקנים השונים בגן, כמו השפירית הענקית והזחל הענק.

גני המורשת

גני המורשת הם אוסף של גני נושא הכוללים מגוון של צמחים, עצים ופסלים. הגנים נועדו לעורר תחושת נוסטלגיה והם מושלמים לטיול נינוח. ילדים יכולים לחקור את הפסלים והמתקנים השונים, כמו השפירית הענקית והזחל הענק.

סיכום

Gardens by the Bay הוא יעד פופולרי עבור מקומיים ותיירים כאחד, והוא פופולרי במיוחד בקרב ילדים. הפארק הוא ביתם של מגוון אטרקציות, כולל חורשת סופרטרי, כיפת הפרחים ויער העננים. יש בו גם מספר אטרקציות אינטראקטיביות המושלמות לילדים, כמו גן הילדים וגן הילדים של ארגון המזרח הרחוק. גני המורשת הם גם אפשרות מצוינת לטיול נינוח. לא משנה מה תחומי העניין של ילדכם, יש משהו לכולם בגנים ליד המפרץ.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן