דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בדאקה, בנגלדש

אטרקציות לילדים בדאקה, בנגלדש

אטרקציות לילדים בדאקה, בנגלדש

גן החיות הלאומי

גן החיות הלאומי בדאקה, בנגלדש הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על חיות בר. גן החיות הוא ביתם של למעלה מ-300 מינים של בעלי חיים, כולל נמרים, אריות, פילים, קרנפים ומגוון ציפורים. בגן החיות יש גם מגוון תוכניות חינוכיות, ביניהן גן חיות לילדים ופינת ליטוף. גן החיות הלאומי פתוח כל יום בין השעות 9:00-17:00.

טיולי פילים

אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בדאקה, בנגלדש היא טיולי פילים. טיולים אלו מוצעים בגן החיות הלאומי ובמקומות שונים ברחבי העיר. הרכיבות נמשכות בדרך כלל כ-30 דקות והן דרך מצוינת לילדים לחוות את היופי של דאקה. הרכיבות הן גם דרך מצוינת לילדים ללמוד על בעלי החיים ובתי הגידול שלהם.

אַקוַרִיוּם

אקווריום דאקה הוא עוד אטרקציה נהדרת לילדים בדאקה, בנגלדש. האקווריום הוא ביתם של מגוון דגים ויצורים מימיים אחרים, כולל כרישים, צבים ודגיגונים. באקווריום יש גם מגוון תוכניות חינוכיות, כמו האכלת דגים ומיכלי מגע. האקווריום פתוח כל יום בין השעות 9:00-17:00.

פארקי שעשועים

דאקה, בנגלדש היא ביתם של מספר פארקי שעשועים, שהם אטרקציות נהדרות לילדים. פארקי השעשועים הפופולריים ביותר בדאקה הם ממלכת הפנטזיה וארץ הפלאות. שני הפארקים מציעים מגוון רכיבות, משחקים ואטרקציות, לרבות רכבות הרים, מגלשות מים ועוד מגוון פעילויות. הפארקים פתוחים כל יום בין השעות 10:00-18:00.

אטרקציות תרבותיות

דאקה, בנגלדש היא גם ביתם של מגוון אטרקציות תרבותיות, שהן נהדרות לילדים. המוזיאון הלאומי של בנגלדש הוא מקום נהדר ללמוד על התרבות וההיסטוריה של המדינה. המוזיאון פתוח כל יום בין השעות 10:00-17:00. מבצר לאלבאג הוא עוד אטרקציה נהדרת, שהיא מבצר מוגולי מהמאה ה-17. המבצר פתוח כל יום בין השעות 9:00-17:00.

קניות

קניות היא עוד אטרקציה נהדרת לילדים בדאקה, בנגלדש. העיר היא ביתם של מגוון שווקים, המציעים מגוון פריטים, כולל בגדים, תכשיטים ומזכרות. השווקים פתוחים כל יום בין השעות 9:00-17:00. בעיר יש גם מגוון קניונים, המציעים מגוון חנויות ומסעדות. הקניונים פתוחים כל יום בין השעות 10:00-22:00.

סיכום

דאקה, בנגלדש היא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. יש מגוון אטרקציות לילדים, ביניהן גן החיות הלאומי, טיולי פילים, אקווריום, פארקי שעשועים, אטרקציות תרבותיות וקניות. כל האטרקציות הללו הן דרכים נהדרות לילדים ללמוד על התרבות וההיסטוריה של העיר, כמו גם ליהנות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן