דף הבית » הכי נצפים » אטרקציות לילדים בדבלין, אירלנד

אטרקציות לילדים בדבלין, אירלנד

אטרקציות לילדים בדבלין, אירלנד

גן החיות של דבלין

גן החיות של דבלין הוא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בדבלין, אירלנד. הוא ביתם של יותר מ-400 בעלי חיים, כולל אריות, נמרים, ג'ירפות ופילים. בגן החיות יש גם מגוון פעילויות ותוכניות חינוכיות לילדים, כולל מפגשים עם בעלי חיים ותערוכות אינטראקטיביות. גן החיות פתוח מדי יום ונגיש בקלות באמצעות תחבורה ציבורית.

המוזיאון הלאומי של אירלנד

המוזיאון הלאומי של אירלנד הוא מקום נהדר לקחת בו ילדים ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של אירלנד. במוזיאון מגוון תערוכות אינטראקטיביות, כמו גם אגף ייעודי לילדים. המוזיאון מארח גם מגוון פעילויות ואירועים חינוכיים לילדים, לרבות סדנאות, הרצאות וסיורים מודרכים.

פארק פיניקס

פארק פיניקס הוא אחד הפארקים הגדולים באירופה, וזה מקום נהדר לקחת ילדים ליום בחוץ. בפארק מגוון פעילויות לילדים, לרבות מגרש משחקים, אגם ופינת ליטוף. יש גם מספר שבילי הליכה ורכיבה על אופניים, כמו גם שפע של מקומות לפיקניק.

דבליניה

דבליניה היא מקום נהדר לקחת בו ילדים ללמוד על ההיסטוריה של דבלין. במוזיאון האינטראקטיבי יש מגוון תערוכות, כולל כפר ויקינגי ועיירה מימי הביניים. יש גם מגוון פעילויות ואירועים חינוכיים לילדים, לרבות סדנאות, הרצאות וסיורים מודרכים.

פאנדרלנד

Funderland הוא פארק שעשועים הממוקם בדבלין, אירלנד. בפארק יש מגוון אטרקציות ואטרקציות לילדים, לרבות רכבות הרים, מכוניות פגוש וגלגל ענק. בפארק יש גם מגוון משחקים ופעילויות, כמו גם דוכני מזון וחנויות מזכרות.

טירת דבלין

טירת דבלין היא מקום נהדר לקחת בו ילדים ללמוד על ההיסטוריה של דבלין. בטירה יש מגוון תערוכות אינטראקטיביות, כמו גם מגוון פעילויות חינוכיות ואירועים לילדים. הטירה מארחת גם מגוון סיורים וסדנאות מודרכים.

מרכז מים לאומי

מרכז המים הלאומי הוא מקום נהדר לקחת בו ילדים ליום בחוץ. במרכז יש מגוון בריכות שחייה, כמו גם מגוון מגלשות ואטרקציות מים נוספות. המרכז מארח גם מגוון פעילויות חינוכיות ואירועים לילדים.

הגלריה הלאומית של אירלנד

הגלריה הלאומית של אירלנד היא מקום נהדר לקחת בו ילדים לחקור את עולם האמנות. בגלריה יש מגוון תערוכות אינטראקטיביות, כמו גם מגוון פעילויות ואירועים חינוכיים לילדים. הגלריה מארחת גם מגוון סדנאות, הרצאות וסיורים מודרכים.

מוזיאון הסופרים של דבלין

מוזיאון הסופרים של דבלין הוא מקום נהדר לקחת בו ילדים ללמוד על ההיסטוריה של הספרות האירית. במוזיאון יש מגוון תערוכות אינטראקטיביות, כמו גם מגוון פעילויות חינוכיות ואירועים לילדים. המוזיאון מארח גם מגוון סדנאות, הרצאות וסיורים מודרכים.

אצטדיון קרוק פארק

אצטדיון קרוק פארק הוא מקום נהדר לקחת בו ילדים ליום בחוץ. באצטדיון מגוון פעילויות לילדים, לרבות מוזיאון, מגרש משחקים ומגוון פעילויות ספורט. האצטדיון מארח גם מגוון פעילויות חינוכיות ואירועים לילדים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן