דף הבית » לא להאמין » אטרקציות לילדים בדלול, דיכאון דנקיל, אתיופיה

אטרקציות לילדים בדלול, דיכאון דנקיל, אתיופיה

אטרקציות לילדים בדלול, דיכאון דנקיל, אתיופיה

היכרות עם דלול

דאלול הוא כפר קטן השוכן בשקע דאנקיל באתיופיה. זהו אחד המקומות החמים ביותר על פני כדור הארץ, עם טמפרטורות המגיעות עד 40 מעלות צלזיוס (104 מעלות פרנהייט) במהלך היום. למרות האקלים הקיצוני שלה, דאלול היא יעד מרתק לילדים בכל הגילאים. לפניכם מדריך לאטרקציות הטובות ביותר לילדים בדלול.

מכרות המלח של דאלול

מכרות המלח של דאלול הם אטרקציית חובה לילדים. המכרות ממוקמים באזור אפאר באתיופיה ומהווים את מקור ייצור המלח במדינה. המלח נכרה ידנית ומועבר לעיירה הסמוכה מקלה למכירה. מכרות המלח הם מקום מצוין לילדים לחקור וללמוד על השיטות המסורתיות לייצור מלח.

המעיינות החמים של דאלול

המעיינות החמים של דאלול הם עוד אטרקציה נהדרת לילדים. המעיינות נמצאים באזור אפאר ומחוממים על ידי הפעילות הוולקנית באזור. המעיינות החמים הם מקום מצוין לילדים להתקרר ולהירגע אחרי יום של סיור במכרות המלח. המעיינות הם גם מקום מצוין לטבול וליהנות מהיופי הטבעי של האזור.

התרבות המקומית

התרבות המקומית של דאלול היא עוד אטרקציה נהדרת לילדים. אנשי האפאר המקומיים ידידותיים ומסבירי פנים למבקרים. ילדים יכולים ללמוד על התרבות המקומית על ידי ביקור בשווקים המקומיים והתבוננות במנהגים ובנוהגים המסורתיים של בני האפאר.

חיות הבר של דאלול

חיות הבר של דאלול הן עוד אטרקציה נהדרת לילדים. האזור הוא ביתם של מגוון בעלי חיים, ביניהם צבועים, תנים וחמורי בר. ילדים יכולים לצפות בחיות הבר ממרחק בטוח וללמוד על חשיבות השימור.

משטחי המלח של דאלול

משטחי המלח של דאלול הם עוד אטרקציה נהדרת לילדים. משטחי המלח ממוקמים באזור אפאר ומהווים מקום נהדר לחקור ולהתבונן בנופים המדהימים של האזור. משטחי המלח הם מקום נהדר לקחת הפסקה ולהירגע אחרי יום של סיור במכרות המלח והמעיינות החמים.

מדבר דנקיל

מדבר דנקיל הוא עוד אטרקציה נהדרת לילדים. המדבר נמצא באזור אפאר והוא ביתם של מגוון חיות בר וצמחים. ילדים יכולים לחקור את המדבר ולהתבונן בנופים המדהימים של האזור. המדבר הוא גם מקום נהדר לקחת הפסקה ולהירגע אחרי יום של סיור במכרות המלח והמעיינות החמים. לסיכום, דלול הוא יעד מצוין לילדים בכל הגילאים. יש מגוון אטרקציות לילדים לחקור, כולל מכרות המלח, המעיינות החמים, התרבות המקומית, חיות הבר, משטחי המלח ומדבר דנקיל. ילדים יכולים לחקור את האזור ולהתבונן בנופים המדהימים של האזור.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן