דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בהאג

אטרקציות לילדים בהאג

אטרקציות לילדים בהאג

מוזיאונים

בהאג יש מגוון מוזיאונים שמתאימים לילדים. Escher in het Paleis הוא מוזיאון המוקדש לחייו וליצירותיו של האמן ההולנדי MC Escher. הוא כולל תערוכות אינטראקטיביות ופעילויות המושלמות לילדים. המוזיאון לתולדות הטבע הוא עוד אפשרות נהדרת לילדים, עם התצוגות והפעילויות האינטראקטיביות שלו. במוזיאון לומן יש מבחר רחב של מכוניות קלאסיות שילדים יכולים לחקור וללמוד עליהם.

פארקים וגני שעשועים

בהאג יש מספר פארקים ומגרשי משחקים שהם נהדרים לילדים. פארק השעשועים Duinrell הוא אופציה נהדרת למשפחות, עם מגלשות מים, רכבות הרים ואטרקציות אחרות. פארק קלינגנדל הוא גם מקום נהדר לילדים, עם מגרשי המשחקים, אזורי הפיקניק ושבילי ההליכה שלו. פארק המיניאטורות מדורודם הוא עוד אפשרות מצוינת, עם העתקים מיניאטוריים של ציוני דרך ואטרקציות הולנדיות.

חופים

בהאג יש גם כמה חופים, שהם מושלמים לילדים. חוף Scheveningen הוא אופציה נהדרת, עם רצועות חול רחבות ומים רדודים. חוף Kijkduin הוא עוד אפשרות מצוינת, עם המים הרדודים ומגרשי המשחקים שלו. חוף Zuiderstrand הוא גם אופציה נהדרת למשפחות, עם המים הרדודים ומגרשי המשחקים שלו.

גני חיות ואקווריומים

בהאג יש כמה גני חיות ואקווריומים שהם נהדרים לילדים. גן החיות של רוטרדם הוא אופציה נהדרת, עם מגוון רחב של בעלי חיים ותערוכות אינטראקטיביות. גן החיות של אמסטרדם הוא עוד אפשרות מצוינת, עם מגוון רחב של בעלי חיים ופעילויות. אקווריום Sea Life Scheveningen הוא גם אופציה נהדרת, עם מבחר רחב של חיים ימיים ותערוכות אינטראקטיביות.

אטרקציות אחרות

בהאג יש גם כמה אטרקציות נוספות שמעולות לילדים. הפארק המיניאטורי מדורודם הוא אופציה נהדרת, עם העתקים מיניאטוריים של ציוני דרך ואטרקציות הולנדיות. ה- Omniversum הוא עוד אפשרות מצוינת, עם התערוכות האינטראקטיביות וסרטי התלת-ממד שלו. ה- Omniversum הוא גם מקום נהדר ללמוד על מדע וטבע.

האג היא מקום נהדר לילדים, עם מבחר רחב של אטרקציות ופעילויות. ממוזיאונים ועד פארקים, גני שעשועים, חופים, גני חיות, אקווריומים ואטרקציות אחרות, יש משהו לכל אחד בהאג. בדוק את החיפוש הזה ביוטיוב למידע נוסף על אטרקציות לילדים בהאג.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן