דף הבית » לא להאמין » אטרקציות לילדים בהאטושה: הבירה החתית

אטרקציות לילדים בהאטושה: הבירה החתית

אטרקציות לילדים בהאטושה: הבירה החתית

חקור את חורבות האטושה

האטושה, הבירה העתיקה של האימפריה החתית, היא יעד נהדר לילדים. Hattusha, הממוקמת בטורקיה של ימינו, היא ביתם של מספר חורבות עתיקות, שרבות מהן פתוחות למבקרים. ילדים יכולים לחקור את הריסות חומות העיר, שער האריות והמקדש הגדול, כמו גם את הקברים החצובים הרבים ואתרים ארכיאולוגיים אחרים. חורבות האטושה הן גם מקום מצוין ללמוד על הציוויליזציה החתית. ילדים יכולים ללמוד על האלים החתיים, המלכים החתיים והשפה החיתית. הם יכולים גם לחקור את המקדשים והארמונות הרבים של העיר העתיקה, וללמוד על התרבות ואורח החיים החיתי.

הפארק הלאומי האטושה

הפארק הלאומי האטושה הוא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות בחוץ. הפארק הוא ביתם של מגוון חיות בר, כולל צבאים, חזירי בר וציפורים. ילדים יכולים גם לחקור את שבילי הפארק הרבים, המובילים למפלים, למערות ולאטרקציות אחרות. הפארק הוא גם ביתם של מספר אתרים ארכיאולוגיים, כולל חורבות העיר החיתית יאזיליקאיה. ילדים יכולים לחקור את חומות העיר העתיקה, המקדשים והקברים, וללמוד על הציוויליזציה החתית.

מוזיאון האטושה

מוזיאון האטושה הוא מקום נהדר לילדים ללמוד על הציוויליזציה החתית. המוזיאון מכיל מספר חפצים מהתקופה החתית, כולל כלי חרס, תכשיטים וכלי נשק. ילדים יכולים גם לחקור את התערוכות האינטראקטיביות של המוזיאון, המספקות מבט מעמיק על התרבות ואורח החיים החיתי.

בזאר האטושה

בזאר האטושה הוא מקום נהדר לילדים לחקור ולעשות קניות. הבזאר מלא בחנויות המוכרות כל דבר, החל מבגדים חיתיים מסורתיים ועד מזכרות ואומנות. ילדים יכולים גם לחקור את דוכני האוכל הרבים של הבזאר, המציעים מגוון מנות מקומיות.

גן החיות האטושה

גן החיות האטושה הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על בעלי חיים. גן החיות הוא ביתם של מגוון בעלי חיים, כולל אריות, נמרים ודובים. ילדים יכולים גם לחקור את התערוכות הרבות של גן החיות, המספקות מבט מעמיק על בעלי החיים ובתי הגידול שלהם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן