דף הבית » הכי חם » אטרקציות לילדים בהולסי, גרינלנד

אטרקציות לילדים בהולסי, גרינלנד

אטרקציות לילדים בהולסי, גרינלנד

הריסות כנסיית ואלסיי

חורבות כנסיית Hvalsey הן אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בהוואלסי, גרינלנד. ההריסות הן שרידי כנסייה נורדית מהמאה ה-14, וזו ההריסות הנורדיות השמורה ביותר במדינה כולה. ההריסות ממוקמות באי Hvalsey, והן מהוות מקום מצוין לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור. ההריסות פתוחות לקהל הרחב, והכניסה אליה כרוכה בתשלום קטן.

לחקור את ההריסות

כאשר חוקרים את ההריסות, ילדים יכולים ללמוד על ההיסטוריה של האזור ועל האנשים שחיו בו פעם. ההריסות הן מקום נהדר לחקור ולגלות, וילדים יכולים גם לקחת חלק בפעילויות כמו ציד נבלות וחפירות ארכיאולוגיות.

ביקור במוזיאון

לחורבות הכנסייה של Hvalsey יש גם מוזיאון, שהוא מקום מצוין לילדים ללמוד עוד על ההיסטוריה של האזור. במוזיאון יש מגוון תערוכות, כולל חפצים מהחורבות, כמו גם מידע על האנשים שחיו בעבר בהולסי.

הפארק הלאומי ואלסיי

הפארק הלאומי Hvalsey הוא עוד אטרקציה נהדרת לילדים בהוואלסי, גרינלנד. הפארק ממוקם על האי Hvalsey, וזה מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות בחוץ. בפארק מגוון פעילויות, לרבות טיולי הליכה, רכיבה על אופניים ודיג. בפארק יש גם מגוון של חיות בר, כולל כלבי ים, לווייתנים וציפורים.

סיור בפארק

כאשר חוקרים את הפארק, הילדים יכולים ללמוד על ההיסטוריה של האזור ועל האנשים שחיו בו פעם. בפארק יש גם מגוון פעילויות, כגון טיולי הליכה, רכיבה על אופניים ודיג. ילדים יכולים גם לקחת חלק בפעילויות כגון ציד נבלות וחפירות ארכיאולוגיות.

ביקור במוזיאון

בפארק הלאומי Hvalsey יש גם מוזיאון, שהוא מקום מצוין לילדים ללמוד עוד על ההיסטוריה של האזור. במוזיאון יש מגוון תערוכות, כולל חפצים מהפארק, כמו גם מידע על האנשים שחיו בעבר בהולסי.

נמל ואלסיי

נמל Hvalsey הוא עוד אטרקציה נהדרת לילדים בהוואלסי, גרינלנד. הנמל ממוקם על האי Hvalsey, וזה מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות בחוץ. בנמל יש מגוון פעילויות, כולל דיג, שייט ושחייה. בנמל יש גם מגוון של חיות בר, כולל כלבי ים, לווייתנים וציפורים.

חוקרים את הנמל

כאשר חוקרים את הנמל, ילדים יכולים ללמוד על ההיסטוריה של האזור ועל האנשים שחיו בו פעם. בנמל יש גם מגוון פעילויות, כמו דיג, שייט ושחייה. ילדים יכולים גם לקחת חלק בפעילויות כגון ציד נבלות וחפירות ארכיאולוגיות.

ביקור במוזיאון

בנמל Hvalsey יש גם מוזיאון, שהוא מקום מצוין לילדים ללמוד עוד על ההיסטוריה של האזור. במוזיאון יש מגוון של תערוכות, כולל חפצים מהנמל, כמו גם מידע על האנשים שחיו בעבר בהולסי.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן