דף הבית » האטרקציות הכי מדוברות » אטרקציות לילדים בהיסטינגס ובקרב, בריטניה

אטרקציות לילדים בהיסטינגס ובקרב, בריטניה

אטרקציות לילדים בהיסטינגס ובקרב, בריטניה

אטרקציות לילדים בהיסטינגס ובקרב, בריטניה

גולף הרפתקאות הייסטינגס

Hastings Adventure Golf הוא מקום נהדר לילדים בכל הגילאים ליהנות מיום בחוץ. עם שני מסלולים בני 18 גומות, יש הרבה מהנות. הקורסים הם נושאים סביב האזור המקומי, עם קורס בנושא פיראטים וקורס בנושא דינוזאורים. הקורסים מתאימים לכל הגילאים והיכולות, עם שפע של מכשולים ואתגרים כדי לבדר את כולם.

מזח הייסטינגס

מזח הייסטינגס הוא מקום נהדר לילדים לחקור. עם מגוון פעילויות, כולל קיר טיפוס, קו מיקוד ומסלול מיני גולף, יש משהו לכולם. יש גם הרבה מקומות לאכול ולשתות, ומגוון של חנויות לגלוש בהן. המזח פתוח כל השנה, עם שפע של אירועים ופעילויות לשעשע את הילדים.

טירת הייסטינגס

טירת הייסטינגס היא מקום נהדר לילדים לחקור. עם מגוון פעילויות אינטראקטיביות, כולל סיור בטירה ומגוון של תצוגות אינטראקטיביות, יש הרבה מה לשעשע את הילדים. הטירה פתוחה כל השנה, עם שפע של אירועים ופעילויות לשעשע את הילדים.

מנזר קרב

Battle Abbey הוא מקום נהדר לילדים לחקור. עם מגוון פעילויות אינטראקטיביות, כולל סיור במנזר ומגוון של תצוגות אינטראקטיביות, יש הרבה מה לשעשע את הילדים. המנזר פתוח כל השנה, עם שפע של אירועים ופעילויות לשעשע את הילדים. Hastings ו-Battle הם מקומות נהדרים לילדים לחקור וליהנות. עם מגוון אטרקציות, כולל גולף הרפתקאות, מזח, טירה ומנזר, יש הרבה מה לשעשע את הילדים. בין אם אתם מחפשים יום בחוץ או סוף שבוע, להיסטינגס ולבאטל יש הרבה מה להציע.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן