דף הבית » הכי נצפים » אטרקציות לילדים בהליפקס, נובה סקוטיה

אטרקציות לילדים בהליפקס, נובה סקוטיה

אטרקציות לילדים בהליפקס, נובה סקוטיה

מצודת הליפקס

מצודת הליפקס היא אתר היסטורי לאומי של קנדה ומקום נהדר לקחת בו את הילדים. ממוקם במרכז העיר הליפקס, המצודה היא מבצר בצורת כוכב שנבנה במאה ה-18. זה ביתם של ה-78th Highlanders, קבוצת שחזור צבאית שמציגה הופעות יומיות. ילדים יכולים ללמוד על ההיסטוריה של המבצר וההיילנדרים ה-78, לצפות במצעד צבאי, או אפילו לירות בתותח.

שוק האיכרים של נמל הליפקס

שוק האיכרים של נמל הליפקס הוא מקום נהדר לקחת בו את הילדים. השוק ההומה הזה פתוח כל השנה וכולל תוצרת מקומית, אמנות ומוצרים. ילדים יכולים לחקור את השוק, לטעום מאכלים מקומיים ולצפות בחקלאים ובאומנים בעבודה. יש גם הופעות חיות, סדנאות ואירועים מיוחדים לאורך כל השנה.

המוזיאון הימי של האוקיינוס האטלנטי

המוזיאון הימי של האוקיינוס האטלנטי הוא מקום נהדר לקחת בו את הילדים. מוזיאון זה מוקדש להיסטוריה של מחוזות האוקיינוס האטלנטי וכולל תערוכות על ספינות, בניית ספינות והטיטאניק. ילדים יכולים לחקור את המוזיאון, לצפות בסרט על הטיטאניק, או לצאת לסיור מודרך. במוזיאון יש גם מרכז גילוי מעשי בו הילדים יכולים ללמוד על ההיסטוריה של המחוזות הימיים.

מוזיאון הילדים של נובה סקוטיה

מוזיאון הילדים של נובה סקוטיה הוא מקום נהדר לקחת בו את הילדים. מוזיאון זה מוקדש לילדים וכולל תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות. ילדים יכולים לחקור את המוזיאון, להשתתף בציד נבלות, או לקחת חלק בסדנה. במוזיאון יש גם תיאטרון בו הילדים יכולים לצפות בהופעות, בית קפה וחנות מתנות.

מרכז גילוי

מרכז התגלית הוא מקום נהדר לקחת בו את הילדים. מרכז מדע אינטראקטיבי זה כולל תערוכות ופעילויות מעשית. ילדים יכולים לחקור את המרכז, לקחת חלק בסדנה או לצפות במופע. במרכז דיסקברי יש גם פלנטריום, בית קפה וחנות מתנות.

טיילת הליפקס ווטרפרונט

טיילת הליפקס ווטרפרונט היא מקום נהדר לקחת את הילדים. טיילת ציורית זו עוברת לאורך הנמל וכוללת חנויות, מסעדות ואטרקציות. ילדים יכולים לחקור את הטיילת, לשוט בסירה או לצפות במופע. בטיילת יש גם קרוסלה, מגרש משחקים ושוק איכרים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן