דף הבית » טופ 100 – אטרקציות » אטרקציות לילדים בהריסות הויהארה הבודהיסטית בפאהרפור

אטרקציות לילדים בהריסות הויהארה הבודהיסטית בפאהרפור

אטרקציות לילדים בהריסות הויהארה הבודהיסטית בפאהרפור

היכרות עם הריסות הויהארה הבודהיסטית בפאהרפור

חורבות הויהארה הבודהיסטית בפאהרפור היא אתר ארכיאולוגי חשוב בבנגלדש. הוא ממוקם בחלק הצפוני של בנגלדש, במחוז נאוגאון. ההריסות הן שרידי מנזר בודהיסטי מהמאה ה-7, אשר נבנה על ידי שושלת פאלה. זהו אחד האתרים הארכיאולוגיים החשובים בבנגלדש ומהווה יעד תיירותי פופולרי. זהו גם מקום נהדר למשפחות לבקר בו, שכן יש שפע של אטרקציות לילדים.

היסטוריה של חורבות הויהארה הבודהיסטית בפאהרפור

הריסות הויהארה הבודהיסטית בפהרפור נבנו במאה ה-7 על ידי שושלת פאלה. שושלת פאלה הייתה שושלת בודהיסטית ששלטה באזור בנגל בהודו ובנגלדש. המנזר נבנה בסגנון ויהרה בודהיסטי מסורתי, עם חצר מרכזית מוקפת במספר מקדשים וסטופות. זה היה מרכז מרכזי של למידה בודהיסטית, והמנזר היה ביתם של מלומדים ונזירים בודהיסטים רבים. המנזר נהרס על ידי כוחות הפלישה של סולטנות דלהי במאה ה-13. ההריסות התגלו מחדש במאה ה-19 על ידי ארכיאולוגים בריטים, שהחלו בחפירות במקום. ההריסות הוכרזו כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו בשנת 1985.

אטרקציות לילדים בהריסות הויהארה הבודהיסטית בפאהרפור

חורבות הויהארה הבודהיסטית בפהרפור היא מקום נהדר למשפחות לבקר בו, שכן יש שפע של אטרקציות לילדים. הנה כמה מהאטרקציות לילדים בחורבות:

לחקור את ההריסות

ילדים יכולים לחקור את חורבות המנזר וללמוד על ההיסטוריה שלו. הם יכולים גם לחקור את הסטופות והמקדשים הרבים הפזורים באתר.

למידה על בודהיזם

ההריסות הן מקום נהדר ללמוד על בודהיזם. ילדים יכולים ללמוד על ההיסטוריה של הבודהיזם ועל תורתו של הבודהה. הם יכולים גם לחקור את הפסלים והגילופים הרבים שנמצאים ברחבי ההריסות.

ביקור במוזיאון

להריסות יש גם מוזיאון, המכיל אוסף של חפצים מהאתר. המוזיאון הוא מקום מצוין לילדים ללמוד על ההיסטוריה של ההריסות ועל החפצים שהתגלו בו.

ביקור בכפרים המקומיים

החורבות ממוקמות באמצע מספר כפרים קטנים. ילדים יכולים לחקור את הכפרים וללמוד על התרבות והמסורות המקומיות. הם יכולים גם לבקר בשווקים המקומיים ולקנות מזכרות ופריטים אחרים.

סיכום

חורבות הויהארה הבודהיסטית בפאהרפור היא מקום נהדר למשפחות לבקר בו. יש שפע של אטרקציות לילדים, כולל חקר ההריסות, לימוד על בודהיזם, ביקור במוזיאון וביקור בכפרים המקומיים. זוהי דרך מצוינת למשפחות ללמוד על ההיסטוריה של האתר והתרבות של האזור.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן