דף הבית » טופ 10 – אטרקציות בעולם » אטרקציות לילדים בהר האולימפוס, ההרים האולימפיים

אטרקציות לילדים בהר האולימפוס, ההרים האולימפיים

אטרקציות לילדים בהר האולימפוס, ההרים האולימפיים

סקירה כללית של הר האולימפוס, ההרים האולימפיים

הר האולימפוס הוא הפסגה הגבוהה ביותר בהרים האולימפיים, הממוקמת במדינת וושינגטון. זהו יעד פופולרי לבילוי בטבע, עם מבקרים שמגיעים מכל רחבי העולם כדי לחוות את יופיו המלכותי. רכס ההרים מציע מגוון פעילויות לילדים, לרבות טיולים רגליים, קמפינג, דיג וסקי.

ההרים האולימפיים הם ביתם של מגוון חיות בר, כולל דובים שחורים, עיזי הרים, איילים וצבאים. האזור הוא גם ביתם של מגוון ציפורים, כמו נשרים קירחים, נצים וינשופים.

הפארק הלאומי האולימפי ממוקם בתוך ההרים האולימפיים ומציע מגוון פעילויות לילדים. בפארק מספר מסלולים לטיולים, כמו גם מגוון תוכניות חינוכיות.

אטרקציות לילדים בהר האולימפוס, ההרים האולימפיים

טיול רגלי

טיולי הליכה היא אחת הפעילויות הפופולריות ביותר לילדים בהרים האולימפיים. ישנם מספר מסלולים המתאימים לילדים, ביניהם שביל הוריקן רידג', שביל אגמי הפלג'ק ושביל הר האולימפוס.

שביל ההוריקן רידג' הוא לולאה באורך 4.5 מייל שלוקחת אותך לראש הרכס ומציעה נופים של ההרים האולימפיים. שביל אגמי הפלג'ק הוא לולאה של 3 קילומטרים שלוקחת אותך מסביב לאגם ומתאים לכל הגילאים. שביל הר האולימפוס הוא לולאה של 6 קילומטרים שלוקחת אותך לפסגת ההר ומציעה נופים מרהיבים של האזור שמסביב.

קֶמפִּינג

קמפינג היא פעילות פופולרית נוספת לילדים בהרים האולימפיים. ישנם מספר אתרי קמפינג הממוקמים בתוך הפארק, כולל מגרש הקמפינג סול דוק, מגרש הקמפינג Hoh ומגרש הקמפינג קווינו.

קמפינג סול דוק ממוקם לאורך נהר סול דוק ומציע מגוון אתרי קמפינג, לרבות אתרי אוהלים, אתרי קרוואנים ובקתות. קמפינג Hoh ממוקם לאורך נהר Hoh ומציע מגוון אתרי קמפינג, לרבות אתרי אוהלים, אתרי קרוואנים ובקתות. קמפינג קווינו ממוקם לאורך נהר קווינו ומציע מגוון אתרי קמפינג, לרבות אתרי אוהלים, אתרי קרוואנים ובקתות.

פעילויות לילדים בהר האולימפוס, ההרים האולימפיים

בנוסף לטיולים וקמפינג, ההרים האולימפיים מציעים מגוון פעילויות לילדים. פעילויות אלו כוללות דיג, סקי וצפייה בחיות בר.

דיג היא פעילות פופולרית בהרים האולימפיים ויש מספר אגמים ונהרות המתאימים לדיג. מיני הדגים הפופולריים ביותר באזור כוללים פורל קשת בענן, פורל חתך, ו-steelhead.

סקי היא עוד פעילות פופולרית בהרים האולימפיים ויש כמה אתרי סקי הממוקמים בתוך הפארק. אתרי הסקי הפופולריים ביותר כוללים את אזור הסקי הוריקן רידג', אזור הסקי ווייט פאס ואזור הסקי סטיבנס פאס.

צפייה בחיות בר היא גם פעילות פופולרית בהרים האולימפיים ויש כמה מינים של בעלי חיים שניתן לראות באזור. אלה כוללים דובים שחורים, עיזי הרים, איילים, צבאים, נשרים קירחים, נצים וינשופים.

טבלת אטרקציות לילדים בהר האולימפוס, ההרים האולימפיים

מְשִׁיכָה תיאור
טיול רגלי מסלולים שונים לילדים, ביניהם שביל הוריקן רידג', שביל אגמי פלג'ק ושביל הר האולימפוס.
קֶמפִּינג מספר אתרי קמפינג הממוקמים בתוך הפארק, כולל מגרש קמפינג סול דוק, מגרש קמפינג Hoh ומגרש קמפינג קווינו.
דיג מספר אגמים ונהרות המתאימים לדיג, כולל פורל קשת בענן, פורל חתוך, ו-steelhead.
סקִי מספר אתרי סקי הממוקמים בתוך הפארק, כולל אזור הסקי הוריקן רידג', אזור הסקי ווייט פאס ואזור הסקי סטיבנס פאס.
צפייה בחיות בר כמה מינים של בעלי חיים שניתן לראות באזור, כולל דובים שחורים, עיזי הרים, איילים, צבאים, נשרים קירחים, נצים וינשופים.

הר האולימפוס בהרים האולימפיים הוא מקום נהדר לקחת את ילדיכם לחוויה מהנה ומלמדת. עם מגוון פעילויות ואטרקציות, הילדים שלכם בטוח יהנו מאוד.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן