דף הבית » אטרקציות מומלצות » אטרקציות לילדים בוואיוטפו, ניו זילנד

אטרקציות לילדים בוואיוטפו, ניו זילנד

אטרקציות לילדים בוואיוטפו, ניו זילנד

ארץ הפלאות התרמית של וואיוטפו

Waiotapu Thermal Wonderland הוא פארק גיאותרמי הממוקם במפרץ פלנטי, ניו זילנד. זהו מקום ייחודי ומרגש לילדים לחקור וליהנות ממנו. הפארק הוא ביתם של מגוון אטרקציות טבעיות, כולל הגייזר ליידי נוקס, בריכת השמפניה ובריכת הבוץ וואיוטאפו. הפארק כולל גם מגוון פעילויות חינוכיות, כמו התצוגות הגיאותרמיות האינטראקטיביות והחוויה התרבותית המאורית.

ליידי נוקס גייזר

הגייזר ליידי נוקס הוא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר בוואיוטפו. הגייזר מתפרץ כל יום בשעה 10:15, והמבקרים יכולים לצפות במופע המרהיב מפלטפורמת הצפייה. הגייזר נקרא על שם ליידי ג'יין נוקס, שהייתה אשתו של מושל ניו זילנד בתחילת שנות ה-1900. הגייזר הוא תופעת טבע, וגילו מוערך בכ-70,000 שנה.

בריכת שמפניה

בריכת השמפניה היא מעיין חם הממוקם בארץ הפלאות התרמית של וואיוטפו. הבריכה היא בצבע טורקיז מהמם, והיא מוקפת במגוון סלעים ומינרלים צבעוניים. הבריכה היא מקום פופולרי לילדים לחקור ולצלם, והיא גם מקום נהדר להירגע וליהנות מהיופי הטבעי של האזור.

בריכת בוץ וואיוטאפו

בריכת הבוץ של Waiotapu היא אטרקציה ייחודית הממוקמת בארץ הפלאות התרמית של Waiotapu. בריכת הבוץ היא בריכת בוץ מבעבעת ומהבילה, והיא מקום מצוין לילדים לחקור וליהנות. בריכת הבוץ היא דרך מצוינת ללמוד על הפעילות הגיאותרמית באזור, וזו גם דרך מצוינת להתקרר ביום חם.

פעילויות חינוכיות

ארץ הפלאות התרמית של וואיוטפו מציעה מגוון פעילויות חינוכיות לילדים. בפארק יש תצוגות אינטראקטיביות המלמדות את הילדים על הפעילות הגיאותרמית באזור, וכן חוויות תרבות מאוריות המעניקות לילדים הצצה להיסטוריה ולתרבות של האזור. הפארק מציע גם סיורים מודרכים ופעילויות המספקות מבט מעמיק על הפלאים הגיאותרמיים של וואיוטאפו.

Waiotapu היא ארץ פלאות גיאותרמית במפרץ פלנטי, ניו זילנד. זהו מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות מהאטרקציות הטבעיות והפעילויות החינוכיות. מהגייזר ליידי נוקס ועד לבריכת הבוץ של וואיוטפו, יש משהו לכולם בוואיוטפו. למידע נוסף על Waiotapu בויקיפדיה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן