דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בווינצ'סטר, אנגליה, בריטניה

אטרקציות לילדים בווינצ'סטר, אנגליה, בריטניה

אטרקציות לילדים בווינצ'סטר, אנגליה, בריטניה

פעילויות חוץ

ווינצ'סטר סיטי מיל

Winchester City Mill היא אטרקציה ייחודית ומרתקת לילדים. טחנת מים זו מהמאה ה-18, הממוקמת בלב וינצ'סטר, היא מקום נהדר לחקור את ההיסטוריה של האזור. המבקרים יכולים ללמוד על ההיסטוריה של הטחנה, לראות את גלגל המים בפעולה ולחקור את שטחי הטחנה. יש גם מספר פעילויות לילדים, כמו טבילה בבריכה, צפרות וטיולים בטבע.

קתדרלת וינצ'סטר

קתדרלת וינצ'סטר היא נקודת ציון מדהימה ואייקונית בעיר. זה מקום נהדר לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור. ילדים יכולים לחקור את שטח הקתדרלה, לקחת חלק בפעילויות אינטראקטיביות, ואפילו לקחת חלק בסיור מודרך. ישנם גם מספר אירועים מיוחדים במהלך השנה, כגון ציד ביצי פסחא ושירותי מזמורי חג המולד.

מרכז המדע והפלנטריום של וינצ'סטר

מרכז המדע והפלנטריום של וינצ'סטר הם מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על המדע והיקום. במרכז יש מגוון תערוכות אינטראקטיביות, פלנטריום וקולנוע תלת מימדי. יש גם מספר אירועים ופעילויות מיוחדים במהלך השנה, כמו לילות צפייה בכוכבים ומופעי מדע.

פעילויות פנימיות

מרכז התגליות של וינצ'סטר

מרכז התגליות של וינצ'סטר הוא מקום מצוין לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של העיר. במרכז יש מגוון תערוכות אינטראקטיביות, ספרייה ובית קפה. כמו כן, מתקיימים מספר אירועים ופעילויות מיוחדים במהלך השנה, כגון הפעלות סיפור וסדנאות יצירה.

מוזיאון העיר ווינצ'סטר

מוזיאון העיר ווינצ'סטר הוא מקום נהדר לחקור וללמוד על ההיסטוריה של העיר. במוזיאון מגוון תערוכות אינטראקטיביות, ספרייה ובית קפה. כמו כן, מתקיימים מספר אירועים ופעילויות מיוחדים במהלך השנה, כמו סדנאות יצירה ופעילויות משפחתיות.

תיאטרון וינצ'סטר המלכותי

תיאטרון וינצ'סטר רויאל הוא מקום נהדר לילדים ליהנות מתיאטרון חי. בתיאטרון מגוון מופעים במהלך השנה, ממחזמר ועד הצגות. כמו כן מתקיימים במהלך השנה מספר אירועים ופעילויות מיוחדים, כגון סדנאות ופעילויות משפחתיות.

מפעילויות חוצות ועד כיף פנימי, יש משהו לכולם בווינצ'סטר. עיין בחיפוש YouTube זה למידע נוסף על האטרקציות והפעילויות הזמינות לילדים בווינצ'סטר.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן