דף הבית » האטרקציות הכי מדוברות » אטרקציות לילדים בוויסבי

אטרקציות לילדים בוויסבי

אטרקציות לילדים בוויסבי

גן החיות של ויסבי

מגוון של חיות

גן החיות של ויסבי הוא מקום נהדר לקחת את ילדיכם ליום כיף. בגן החיות יש מגוון רחב של בעלי חיים, מאריות ונמרים ועד קופים וסוריקטות. יש גם הרבה ציפורים, זוחלים ודו-חיים לראות. בגן החיות יש גם פינת ליטוף, בה יוכלו ילדיכם להתרשם מקרוב עם חלק מהחיות.

חוויות חינוכיות

גן החיות של ויסבי מציע גם חוויות חינוכיות לילדים. הם יכולים ללמוד על בעלי החיים השונים ובתי הגידול שלהם, כמו גם על חשיבות השימור. בגן החיות יש גם מגוון פעילויות ואירועים שילדיכם יכולים לקחת בהם חלק.

מוזיאון גוטלנד

היסטוריה ותרבות

מוזיאון גוטלנד הוא מקום נהדר לקחת את ילדיכם ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של ויסבי. במוזיאון יש מגוון תערוכות, כולל מיצג ויקינגי, שילמד את ילדיכם על ההיסטוריה של האזור. במוזיאון יש גם מגוון פעילויות אינטראקטיביות, כמו סיור וירטואלי בוויסבי.

פעילויות מהנות

במוזיאון גוטלנד יש גם מגוון פעילויות מהנות לילדים שלכם. הם יכולים לקחת חלק בציד נבלות, או לקחת חלק בסיור מודרך במוזיאון. במוזיאון יש גם מגוון סדנאות ואירועים שילדיכם יכולים לקחת בהם חלק.

אקווריום גוטלנד

חיים ימיים

אקווריום גוטלנד הוא מקום נהדר לקחת את ילדיכם ללמוד על החיים במים. באקווריום יש מגוון דגים, מדגים טרופיים ועד כרישים. ילדיכם יכולים גם ללמוד על חשיבות השימור ועל בתי הגידול השונים של הדגים.

חוויות אינטראקטיביות

באקווריום גוטלנד יש גם מגוון חוויות אינטראקטיביות לילדים שלכם. הם יכולים לקחת חלק בצלילה וירטואלית, או לקחת חלק בסיור מודרך באקווריום. באקווריום יש גם מגוון סדנאות ואירועים שילדיכם יכולים לקחת בהם חלק.

פארק הרפתקאות גוטלנד

כיף בחוץ

פארק ההרפתקאות גוטלנד הוא מקום נהדר לקחת את ילדיכם לבילוי בחוץ. בפארק יש מגוון פעילויות, מ-zip lining ועד לקארטינג. הילדים שלכם יכולים גם לקחת חלק במגוון סדנאות ואירועים.

חוויות אינטראקטיביות

בפארק ההרפתקאות גוטלנד יש גם מגוון חוויות אינטראקטיביות לילדים שלכם. הם יכולים לקחת חלק בסיור וירטואלי בפארק, או לקחת חלק בסיור מודרך. בפארק יש גם מגוון סדנאות ואירועים שילדיכם יכולים לקחת בהם חלק.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן