דף הבית » לא להאמין » אטרקציות לילדים בוולדיווסטוק, רוסיה

אטרקציות לילדים בוולדיווסטוק, רוסיה

אטרקציות לילדים בוולדיווסטוק, רוסיה

אקווריום ולדיווסטוק

אקווריום ולדיווסטוק, הידוע גם בשם אושינריום, הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על מיני דגים ויצורי ים רבים השוכנים במימי ים יפן. האקווריום הוא ביתם של יותר מ-4,000 מינים של חיים ימיים, כולל כרישים, כלבי ים, אריות ים ודולפינים. באקווריום יש גם מגוון תערוכות אינטראקטיביות, כולל חווית מציאות מדומה, מיכל מגע ותערוכת מדוזות. ילדים יכולים גם לקחת חלק בפעילויות חינוכיות ובסדנאות.

קרקס ולדיווסטוק

קרקס ולדיווסטוק הוא אחת האטרקציות העתיקות והפופולריות ביותר בעיר. הוא נוסד בשנת 1883 ומאז הוא מבדר את הקהל. הקרקס כולל מגוון מופעים מסורתיים ומודרניים, כולל אקרובטים, ליצנים, להטוטנים ומופעים של בעלי חיים. ילדים יאהבו לצפות בהישגים המדהימים של מיומנות ותעוזה שמבצעים המבצעים המוכשרים.

גן החיות של ולדיווסטוק

גן החיות של ולדיווסטוק הוא מקום נהדר לילדים ללמוד על המינים הרבים של בעלי חיים המאכלסים את האזור. גן החיות הוא ביתם של למעלה מ-500 מינים של בעלי חיים, כולל נמרים, אריות, דובים וקופים. בגן החיות יש גם מגוון תערוכות אינטראקטיביות, כמו פינת ליטוף ומקלט ציפורים. ילדים יכולים גם לקחת חלק בפעילויות חינוכיות ובסדנאות.

פארק השעשועים ולדיווסטוק

פארק השעשועים ולדיווסטוק הוא מקום נהדר לילדים ליהנות ולשחרר קצת קיטור. הפארק כולל מגוון רכיבות, כולל רכבות הרים, מכוניות פגוש וגלגל ענק. ילדים יכולים גם לקחת חלק במגוון משחקים אינטראקטיביים, כמו לייזר טאג וחוויות מציאות מדומה. בפארק יש גם מגוון מסעדות ודוכני חטיפים, כך שהילדים יכולים לתדלק אחרי יום של כיף.

הגן הבוטני של ולדיווסטוק

הגן הבוטני של ולדיווסטוק הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על מיני צמחים רבים המאכלסים את האזור. הגן הוא ביתם של יותר מ-1,000 מינים של צמחים, כולל עצים, שיחים ופרחים. ילדים יכולים גם לקחת חלק בפעילויות חינוכיות ובסדנאות, כגון טיולים בטבע וחוגי גינון. בגן יש גם מגוון תערוכות אינטראקטיביות, כמו בית פרפרים ובריכה.

רכבת הילדים של ולדיווסטוק

רכבת הילדים של ולדיווסטוק היא מקום נהדר לילדים ללמוד על ההיסטוריה של העיר. הרכבת היא גרסה מיניאטורית של מערכת הרכבות האמיתית, וילדים יכולים לקחת טרמפ ברכבת ולחקור את העיר. ברכבת יש גם מגוון תערוכות אינטראקטיביות, כמו מוזיאון רכבת לדוגמא וסימולטור קטר. ילדים יכולים גם לקחת חלק בפעילויות חינוכיות ובסדנאות.

נמל הים ולדיווסטוק

נמל הים של ולדיווסטוק הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על הספינות הרבות שבאות והולכות מהנמל. הנמל הוא ביתם של מגוון ספינות, כולל ספינות משא, ספינות שייט וכלי שיט. ילדים יכולים גם לקחת חלק בפעילויות חינוכיות ובסדנאות, כגון סיורים בסירה ושיעורי שייט. בנמל יש גם מגוון תערוכות אינטראקטיביות, כמו תערוכת דגמי ספינות וסימולטור צוללת.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן