דף הבית » לא להאמין » אטרקציות לילדים בוולנסיה

אטרקציות לילדים בוולנסיה

אטרקציות לילדים בוולנסיה

חופים

ולנסיה ידועה בחופים היפים שלה. לעיר מספר חופים, שלכל אחד מאפיינים ייחודיים משלו. החופים מושלמים לשחייה, שיזוף ומשחק בחול. יש גם ברים ומסעדות על החוף, כך שתוכלו ליהנות מארוחה או חטיף תוך כדי נוף.

פלאיה דה לה מלוואררוסה

Playa de la Malvarrosa הוא אחד החופים הפופולריים ביותר בוולנסיה. הוא ממוקם ליד מרכז העיר ונגיש בקלות באמצעות תחבורה ציבורית. החוף מטופח ויש בו מגוון פעילויות לילדים. ישנם מספר ברים ומסעדות על החוף, כמו גם מגרש משחקים וסקייטפארק.

פלאיה דה לה פטאקונה

Playa de la Patacona הוא חוף נהדר למשפחות. הוא ממוקם בחלק הצפוני של העיר ונגיש בקלות באמצעות תחבורה ציבורית. החוף מטופח ויש בו מגוון פעילויות לילדים. יש מגרש משחקים, סקייטפארק ומספר ברים ומסעדות על החוף.

מוזיאונים

ולנסיה היא ביתם של מספר מוזיאונים שמתאימים לילדים. בעיר יש מגוון מוזיאונים, מגלריות לאמנות ועד מרכזי מדע. הנה כמה מהמוזיאונים הטובים ביותר לילדים בוולנסיה.

Museo de las Ciencias Principe Felipe

Museo de las Ciencias Principe Felipe הוא מוזיאון מדע הממוקם במרכז העיר. הוא מושלם לילדים בכל הגילאים ויש בו מגוון תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות. במוזיאון יש גם תיאטרון IMAX ופלנטריום.

Museo de Bellas Artes

Museo de Bellas Artes הוא מוזיאון לאמנות הממוקם במרכז העיר. יש בו מגוון יצירות של אמנים מקומיים ובינלאומיים. במוזיאון יש גם מגוון פעילויות לילדים, כמו חוגי אמנות וסדנאות.

פארקים

לוולנסיה יש מספר פארקים שמתאימים לילדים. הפארקים מתוחזקים היטב ויש בהם מגוון פעילויות לילדים. הנה כמה מהפארקים הטובים ביותר לילדים בוולנסיה.

Jardín del Turia

Jardín del Turia הוא פארק גדול הממוקם במרכז העיר. בפארק מגוון פעילויות לילדים כמו מגרשי משחקים, סקייטפארק ופינת ליטוף. בפארק יש גם מספר מסעדות ובתי קפה, כך שתוכלו ליהנות מארוחה או חטיף תוך כדי תצפית מהנופים.

Parque de Cabecera

Parque de Cabecera הוא פארק גדול הממוקם בחלק הצפוני של העיר. בפארק מגוון פעילויות לילדים כמו מגרשי משחקים, סקייטפארק ופינת ליטוף. בפארק יש גם מספר מסעדות ובתי קפה, כך שתוכלו ליהנות מארוחה או חטיף תוך כדי תצפית מהנופים.

פארקי שעשועים

ולנסיה היא ביתם של מספר פארקי שעשועים המושלמים לילדים. בפארקים מגוון אטרקציות ואטרקציות, וכן מגוון מסעדות ובתי קפה. הנה כמה מפארקי השעשועים הטובים ביותר לילדים בוולנסיה.

טרה מיטיקה

Terra Mítica הוא פארק שעשועים הממוקם במרכז העיר. בפארק מגוון אטרקציות ואטרקציות, וכן מגוון מסעדות ובתי קפה. בפארק יש גם מגוון פעילויות לילדים, כמו פינת ליטוף ופארק מים.

Aqualandia

Aqualandia הוא פארק שעשועים הממוקם בחלק הצפוני של העיר. בפארק מגוון אטרקציות ואטרקציות, וכן מגוון מסעדות ובתי קפה. בפארק יש גם מגוון פעילויות לילדים, כמו פארק מים ופינת ליטוף.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן