דף הבית » המלצת הצוות » אטרקציות לילדים בוורנה, בולגריה

אטרקציות לילדים בוורנה, בולגריה

אטרקציות לילדים בוורנה, בולגריה

אקווריום ורנה

אקווריום ורנה הוא מקום נהדר לקחת בו את הילדים. הוא ממוקם על חוף הים והוא ביתם של יותר מ-50 מינים של דגים, זוחלים ודו-חיים. באקווריום יש גם מגוון תערוכות אינטראקטיביות, כמו מיכלי מגע ותערוכת צבי ים אינטראקטיבית. באקווריום יש גם בית קפה וחנות מתנות.

פארק המים ורנה

פארק המים ורנה הוא מקום נהדר לקחת את הילדים ליום של כיף. בפארק מגוון מגלשות, בריכות ומתקני מים, לרבות בריכת גלים ונהר עצל. יש גם מגרש משחקים ובית קפה. הפארק פתוח כל השנה ומהווה דרך מצוינת להתקרר בחודשי הקיץ.

גן החיות של ורנה

גן החיות של ורנה הוא מקום נהדר לקחת את הילדים ליום של כיף. בגן החיות יש מגוון בעלי חיים, ביניהם אריות, נמרים, פילים וג'ירפות. בגן החיות יש גם פינת ליטוף ומגרש משחקים. גן החיות פתוח כל השנה ומהווה דרך מצוינת ללמוד על חיות הבר.

חוף ורנה

חוף ורנה הוא מקום נהדר לקחת את הילדים ליום של כיף. בחוף מגוון פעילויות כמו שחייה, שיזוף, כדורעף חופים ועוד. החוף הוא גם ביתם של מגוון מסעדות ובתי קפה. החוף פתוח כל השנה ומהווה דרך מצוינת ליהנות מהשמש.

מוזיאון ורנה לתולדות הטבע

מוזיאון ורנה להיסטוריה של הטבע הוא מקום נהדר לקחת את הילדים ליום של כיף. במוזיאון מגוון תערוכות, כולל מאובני דינוזאורים, סלעים ומינרלים ומגוון בעלי חיים. במוזיאון יש גם בית קפה וחנות מתנות. המוזיאון פתוח כל השנה ומהווה דרך מצוינת ללמוד על הטבע.

פלנטריום ורנה

פלנטריום ורנה הוא מקום נהדר לקחת את הילדים ליום של כיף. בפלנטריום מגוון מופעים, כולל מופעי לייזר ומופעי תלת מימד. בפלנטריום יש גם בית קפה וחנות מתנות. הפלנטריום פתוח כל השנה ומהווה דרך מצוינת ללמוד על הכוכבים והכוכבים.

תיאטרון הבובות של ורנה

תיאטרון הבובות של ורנה הוא מקום נהדר לקחת את הילדים ליום של כיף. בתיאטרון מגוון מופעים, ביניהם מופעי בובות ומחזות זמר. בתיאטרון יש גם בית קפה וחנות מתנות. התיאטרון פתוח כל השנה ומהווה דרך מצוינת לחוות את אמנויות הבמה.

הגן הבוטני של ורנה

הגן הבוטני של ורנה הוא מקום נהדר לקחת את הילדים ליום של כיף. בגן מגוון של צמחים ופרחים, כמו גם מגוון חיות בר. בגן יש גם בית קפה וחנות מתנות. הגן פתוח כל השנה ומהווה דרך מצוינת ללמוד על הטבע.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן