דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בוושינגטון הבירה

אטרקציות לילדים בוושינגטון הבירה

אטרקציות לילדים בוושינגטון הבירה

מוזיאונים

מוזיאון האוויר והחלל הלאומי

מוזיאון האוויר והחלל הלאומי הוא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בוושינגטון הבירה מוזיאון זה כולל מגוון תערוכות ותצוגות אינטראקטיביות החוקרים את ההיסטוריה של הטיסה, חקר החלל ומדע התעופה. ילדים יכולים לחקור את המטוס של האחים רייט, מודול ירח ומגוון מטוסים אחרים. המוזיאון מציע גם מגוון תוכניות חינוכיות ופעילויות לילדים.

המוזיאון הלאומי להיסטוריה של הטבע

המוזיאון הלאומי להיסטוריה של הטבע הוא עוד מקום נהדר לקחת בו את ילדיכם בוושינגטון הבירה המוזיאון הזה כולל מגוון תערוכות ותצוגות אינטראקטיביות החוקרים את עולם הטבע. ילדים יכולים לחקור את אולם הדינוזאורים, ביתן הפרפרים ומגוון תערוכות אחרות. המוזיאון מציע גם מגוון תוכניות חינוכיות ופעילויות לילדים.

המוזיאון הלאומי להיסטוריה אמריקאית

המוזיאון הלאומי להיסטוריה אמריקאית הוא עוד מקום נהדר לקחת בו את ילדיכם בוושינגטון הבירה המוזיאון הזה כולל מגוון תערוכות ותצוגות אינטראקטיביות החוקרים את ההיסטוריה של ארצות הברית. ילדים יכולים לחקור את תערוכת הגברות הראשונות, את תערוכת הבאנר עם הכוכבים ומגוון תערוכות אחרות. המוזיאון מציע גם מגוון תוכניות חינוכיות ופעילויות לילדים.

פעילויות חוץ

גן החיות הלאומי

גן החיות הלאומי הוא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בוושינגטון הבירה גן החיות הזה כולל מגוון של בעלי חיים, כולל אריות, נמרים, דובים ועוד. ילדים יכולים לחקור את התערוכות של גן החיות ולקחת חלק במגוון תוכניות ופעילויות חינוכיות. גן החיות מציע גם מגוון אירועים ופעילויות מיוחדות לילדים.

הקניון הלאומי

הקניון הלאומי הוא עוד מקום נהדר לקחת בו את ילדיכם בוושינגטון די.סי. הפארק באוויר הפתוח הזה כולל מגוון אנדרטאות ואנדרטאות, כולל אנדרטת וושינגטון, אנדרטת לינקולן ואנדרטת הוותיקים של וייטנאם. ילדים יכולים לחקור את המונומנטים ולקחת חלק במגוון תוכניות ופעילויות חינוכיות. הקניון מציע גם מגוון אירועים ופעילויות מיוחדות לילדים.

אגן הגאות

אגן הגאות הוא עוד מקום נהדר לקחת בו את ילדיכם בוושינגטון הבירה האגם הזה מעשה ידי אדם הוא ביתם של מגוון חיות בר, כולל ברווזים, אווזים וברבורים. ילדים יכולים לחקור את האגם ולקחת חלק במגוון תוכניות ופעילויות חינוכיות. אגן הגאות מציע גם מגוון אירועים ופעילויות מיוחדות לילדים.

וושינגטון הבירה מלאה באטרקציות ופעילויות לילדים בכל הגילאים. ממוזיאונים ועד פעילויות חוצות, בבירת המדינה יש משהו לכל אחד. למידע נוסף על אטרקציות לילדים בוושינגטון הבירה, בקר בדף ויקיפדיה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן