דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בויינטיאן | מקומות מהנים לילדים

אטרקציות לילדים בויינטיאן | מקומות מהנים לילדים

אטרקציות לילדים בויינטיאן | מקומות מהנים לילדים

אנדרטת פטוקסאי

אנדרטת פטוקסאי, הידועה גם בשם שער הניצחון, היא אטרקציית חובה לילדים בווינטיאן. האנדרטה האיקונית הזו היא מחווה למי שלחמו למען עצמאותה של המדינה. האנדרטה מכוסה בגילופים ופסלים מורכבים, והיא מקום נהדר לחקור וללמוד על ההיסטוריה של לאוס. ילדים יאהבו את הקישוטים הצבעוניים ואת הפסלים הגדולים של לוחמים ואריות המעטרים את האנדרטה.

המוזיאון הלאומי של לאו

המוזיאון הלאומי של לאו הוא מקום נהדר לקחת את הילדים ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של המדינה. המוזיאון מכיל מגוון של חפצים, כולל כלי חרס עתיקים, תכשיטים וכלים. ילדים יאהבו גם לחקור את התערוכות האינטראקטיביות, הכוללות תצוגות אינטראקטיביות וסרטונים על התרבות וההיסטוריה של המדינה. במוזיאון יש גם בית קפה וחנות מתנות, שבה הילדים יכולים לאסוף מזכרות.

Pha That Luang

Pha That Luang הוא מקדש בודהיסטי ואחד מציוני הדרך האייקוניים ביותר של ויינטיאן. המקדש הוא מקום נהדר לחקור וללמוד על בודהיזם, וילדים יאהבו את הקישוטים הצבעוניים ואת הפסלים הגדולים של בודהה המעטרים את המקדש. ילדים יקבלו גם הזדמנות לחקור את שטחי המקדש, הכוללים מגוון של פסלים ופסלים.

פארק בודהה

פארק בודהה הוא מקום נהדר לקחת את הילדים לחקור וללמוד על בודהיזם. הפארק הוא ביתם של מגוון פסלים ופסלים, כולל פסל בודהה גדול. ילדים יאהבו גם לחקור את התערוכות האינטראקטיביות, הכוללות תצוגות אינטראקטיביות וסרטונים על בודהיזם. בפארק יש גם בית קפה וחנות מתנות, שבה הילדים יכולים לאסוף מזכרות.

שוק הלילה ויינטיאן

שוק הלילה ויינטיאן הוא מקום נהדר לקחת את הילדים לחקור ולחוות את חיי הלילה התוססים של העיר. שוק הלילה כולל מגוון דוכנים המוכרים מגוון פריטים, כולל עבודות יד מסורתיות ומזכרות. ילדים יאהבו גם לחקור את דוכני האוכל, הכוללים מגוון מנות מקומיות. שוק הלילה הוא מקום נהדר לחקור ולחוות את התרבות של העיר.

וואט סי סאקט

Wat Si Saket הוא מקדש בודהיסטי ואחד מציוני הדרך העתיקים והאיקוניים ביותר של ויינטיאן. המקדש הוא ביתם של מגוון פסלים ופסלים, כולל פסל בודהה גדול. ילדים יאהבו גם לחקור את התערוכות האינטראקטיביות, הכוללות תצוגות אינטראקטיביות וסרטונים על בודהיזם. במקדש יש גם בית קפה וחנות מתנות, שבה הילדים יכולים לאסוף מזכרות.

גן החיות הלאומי של לאו

גן החיות הלאומי של לאו הוא מקום נהדר לקחת את הילדים לחקור וללמוד על חיות הבר של המדינה. גן החיות הוא ביתם של מגוון בעלי חיים, כולל טיגריסים, פילים וקופים. ילדים יאהבו גם לחקור את התערוכות האינטראקטיביות, הכוללות תצוגות אינטראקטיביות וסרטונים על בעלי החיים. בגן החיות יש גם בית קפה וחנות מתנות, שבה הילדים יכולים לאסוף מזכרות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן