דף הבית » טופ 100 – אטרקציות » אטרקציות לילדים בורונה, איטליה

אטרקציות לילדים בורונה, איטליה

אטרקציות לילדים בורונה, איטליה

ארנה די ורונה

ארנה די ורונה היא אחת האטרקציות האייקוניות ביותר בורונה, והיא מקום נהדר לילדים לחקור. הארנה הוא אמפיתיאטרון רומי עתיק, והוא השלישי בגודלו באיטליה. זהו מקום נהדר לילדים ללמוד על ההיסטוריה של ורונה והאימפריה הרומית. הארנה עדיין משמשת להופעות ואירועים, וזה מקום נהדר לקחת ילדים לחוות את התרבות של ורונה.

ג'יארדינו ג'וסטי

Giardino Giusti הוא גן איטלקי יפהפה הממוקם בורונה. זהו מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות בחוץ. הגן מלא בפרחים וצמחים יפים, ויש בו מבוך שילדים יכולים לחקור. יש גם בית קפה ומגרש משחקים להנאת הילדים. ה-Giardino Giusti הוא מקום נהדר למשפחות לבלות יום בחקר והנאה בחוץ.

Museo di Castelvecchio

Museo di Castelvecchio הוא מקום נהדר לילדים לחקור את ההיסטוריה של ורונה. המוזיאון מלא בחפצים ואמנות מתקופת ימי הביניים, וזה מקום מצוין לילדים ללמוד על התרבות וההיסטוריה של ורונה. במוזיאון יש גם בית קפה ומגרש משחקים, מה שהופך אותו למקום מצוין למשפחות לבלות אחר הצהריים בחקר וללמוד.

פארקו אדמלו

Parco Adamello הוא פארק יפהפה הממוקם בורונה. זהו מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות בחוץ. בפארק יש מגרש משחקים, אגם ושפע של שבילים לילדים לחקור. יש גם בית קפה ומסעדה, מה שהופך אותו למקום מצוין עבור משפחות לבלות את היום בחקר והנאה בחיק הטבע.

גן החיות של ורונה

גן החיות של ורונה הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על בעלי חיים. בגן החיות יש מגוון רחב של בעלי חיים, מאריות ונמרים ועד ג'ירפות וזברות. בגן החיות יש גם בית קפה ומגרש משחקים, מה שהופך אותו למקום מצוין למשפחות לבלות את היום בחקר וללמוד על בעלי חיים.

פארקו נטורה ויוה

Parco Natura Viva הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על הטבע. בפארק יש מגוון בעלי חיים, מג'ירפות וזברות ועד נמרים ואריות. בפארק יש גם בית קפה ומגרש משחקים, מה שהופך אותו למקום מצוין למשפחות לבלות את היום בחקר הטבע וללמוד אותו.

פיאצה חזייה

פיאצה ברה היא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות בחוץ. הפיאצה מלאה בבתי קפה ומסעדות, והיא מקום מצוין לילדים לחקור וליהנות מהתרבות של ורונה. יש גם מגרש משחקים ומזרקה, מה שהופך אותו למקום מצוין עבור משפחות לבלות את היום בחקר והנאה בחוץ.

קאסה די ג'ולייטה

Casa di Giulietta הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של ורונה. הבית מלא בחפצים ואמנות מתקופת ימי הביניים, וזה מקום מצוין לילדים ללמוד על התרבות וההיסטוריה של ורונה. בבית יש גם בית קפה ומגרש משחקים, מה שהופך אותו למקום מצוין למשפחות לבלות אחר הצהריים בחקר וללמוד.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן