דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בחומת אדריאנוס

אטרקציות לילדים בחומת אדריאנוס

אטרקציות לילדים בחומת אדריאנוס

חומת אדריאנוס

חומת אדריאנוס היא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו הממוקם בצפון אנגליה. הוא נבנה על ידי הרומאים בשנת 122 לספירה כדי להגן על הגבול הצפוני של האימפריה שלהם. החומה נמתחת לאורך 73 קילומטרים מהסולוויי פירת' במערב ועד לים הצפוני במזרח. זהו אחד מציוני הדרך האיקוניים ביותר בבריטניה ויעד תיירות פופולרי.

אטרקציות לילדים

חומת אדריאנוס היא יעד נהדר למשפחות. יש הרבה אטרקציות לשעשע את הילדים. הנה כמה מהאטרקציות המובילות לילדים באזור.

מוזיאון וינדולנדה ומוזיאון הצבא הרומי

מוזיאון וינדולנדה ומוזיאון הצבא הרומי ממוקם ליד החומה. המוזיאון הוא ביתם של מגוון חפצים מהתקופה הרומית, כולל כלי נשק, שריון ופריטים אחרים. ילדים יכולים ללמוד על ההיסטוריה של החומה והאימפריה הרומית.

שביל החומה של אדריאנוס

שביל חומת אדריאנוס הוא מסלול הליכה פופולרי העוקב אחר החומה ממזרח למערב. השביל מסומן היטב וקל לעקוב אחריו. ילדים יכולים לחקור את החומה וללמוד על ההיסטוריה שלו תוך שהם נהנים מהנוף היפה.

מבצר רומאי בית סטדס

המבצר הרומאי האוססטדס הוא אחד המבצרים הרומיים השמורים ביותר בבריטניה. ילדים יכולים לחקור את ההריסות וללמוד על ההיסטוריה של המבצר. במבצר יש גם מוזיאון עם חפצים מהתקופה הרומית.

המבצר הרומי בירדוסוואלד

המבצר הרומאי Birdoswald ממוקם ליד החומה. במבצר יש מוזיאון עם חפצים מהתקופה הרומית. ילדים יכולים לחקור את ההריסות וללמוד על ההיסטוריה של המבצר.

אמבטיות רומאיות

המרחצאות הרומיים ממוקמים בעיר קרלייל. המרחצאות הם מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האימפריה הרומית. המרחצאות פתוחים לקהל ומציעים מגוון פעילויות לילדים.

ארץ החומה של אדריאנוס

ארץ החומה של אדריאנוס היא יעד נהדר למשפחות. האזור הוא ביתם של מגוון אטרקציות, כולל מוזיאונים, אתרים היסטוריים ומסלולי הליכה. ילדים יכולים לחקור את האזור וללמוד על ההיסטוריה של החומה. חומת אדריאנוס היא יעד נהדר למשפחות. יש הרבה אטרקציות לשעשע את הילדים. ממוזיאונים ועד לאתרים היסטוריים, יש משהו לכל אחד. ילדים יכולים לחקור את החומה וללמוד על ההיסטוריה שלו תוך שהם נהנים מהנוף היפה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן