דף הבית » הכי חם » אטרקציות לילדים בטאוס פואבלו

אטרקציות לילדים בטאוס פואבלו

אטרקציות לילדים בטאוס פואבלו

מה זה Taos Pueblo?

Taos Pueblo היא קהילה אינדיאנית עתיקה הממוקמת בחלק הצפוני של ניו מקסיקו. זוהי הקהילה האינדיאנית היחידה החיה שהוגדרה הן כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו והן כנקודת ציון היסטורית לאומית. הפואבלו הוא ביתם של מגוון אטרקציות לילדים, כולל מוזיאון, מרכז תרבות ומגוון פעילויות חוצות.

מוזיאון לאמנויות ותרבות הודית

המוזיאון לאמנויות ותרבות הודית הוא מקום מצוין לילדים ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של אנשי הטאוס פואבלו. המוזיאון כולל מגוון של תערוכות אינטראקטיביות, כולל העתק בקנה מידה מלא של בית פואבלו מסורתי, סטודיו לקדרות מעשי, ואוסף חפצים מעברו של פואבלו.

מרכז התרבות טאוס פואבלו

מרכז התרבות טאוס פואבלו הוא מקום מצוין לילדים ללמוד על התרבות של אנשי טאוס פואבלו. המרכז כולל מגוון של תערוכות אינטראקטיביות, כולל העתק בקנה מידה מלא של בית פואבלו מסורתי, סטודיו לקדרות מעשי, ואוסף חפצים מהעבר של פואבלו. כמו כן, המרכז מציע מגוון תוכניות חינוכיות לילדים, לרבות שיעורי ריקוד מסורתיים והפעלות סיפורים.

פעילויות חוץ

Taos Pueblo הוא ביתם של מגוון פעילויות חוצות לילדים. הפואבלו ממוקם ליד ערוץ ריו גרנדה, המציע מגוון מסלולי הליכה, נקודות דייג ונופים ציוריים. הפואבלו מציע גם מגוון פעילויות חוצות, לרבות רכיבה על סוסים, אופני הרים וטיפוס צוקים.

Taos Pueblo Powwow

Taos Pueblo Powwow היא דרך מצוינת לילדים לחוות את התרבות של אנשי Taos Pueblo. ה-Powwow מתקיים מדי שנה בקיץ וכולל ריקודים מסורתיים, מוזיקה ומלאכת יד. ה-Powwow היא דרך מצוינת לילדים ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של אנשי Taos Pueblo.

שוק האמנות טאוס פואבלו

שוק האמנות Taos Pueblo הוא דרך מצוינת לילדים לחוות את התרבות של אנשי Taos Pueblo. השוק כולל מגוון של אומנויות ומלאכות מסורתיות, כולל כלי חרס, תכשיטים וטקסטיל. השוק הוא דרך מצוינת לילדים ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של אנשי הטאוס פואבלו.

טבלת אטרקציות

מְשִׁיכָה תיאור
מוזיאון לאמנויות ותרבות הודית תערוכות אינטראקטיביות, כולל העתק בקנה מידה מלא של בית פואבלו מסורתי, סטודיו לקדרות מעשי, ואוסף חפצים מהעבר של פואבלו.
מרכז התרבות טאוס פואבלו תערוכות אינטראקטיביות, כולל העתק בקנה מידה מלא של בית פואבלו מסורתי, סטודיו לקדרות מעשי, ואוסף חפצים מהעבר של פואבלו. מציע מגוון תוכניות חינוכיות לילדים, כולל שיעורי ריקוד מסורתיים והפעלות סיפורים.
פעילויות חוץ מסלולי הליכה, נקודות דייג ונופים מרהיבים. רכיבה על סוסים, אופני הרים וטיפוס צוקים.
Taos Pueblo Powwow אירוע קיץ שנתי הכולל ריקודים מסורתיים, מוזיקה ואומנות.
שוק האמנות טאוס פואבלו כולל מגוון של אומנויות ומלאכות מסורתיות, כולל כלי חרס, תכשיטים וטקסטיל.

Taos Pueblo הוא יעד נהדר למשפחות. יש שפע של אטרקציות להנאת הילדים. למד עוד על האטרקציות שיש ל-Taos Pueblo להציע על ידי ביקור ב-YouTube.com .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן