דף הבית » לא להאמין » אטרקציות לילדים בטירת סקוטני, קנט, אנגליה

אטרקציות לילדים בטירת סקוטני, קנט, אנגליה

אטרקציות לילדים בטירת סקוטני, קנט, אנגליה

אטרקציות לילדים בטירת סקוטני, קנט, אנגליה

Scotney Castle הוא נכס יפהפה ב-National Trust בקנט, אנגליה. זהו מקום נהדר לילדים לחקור, עם שפע של אטרקציות לשעשע אותם. הטירה עצמה היא מקום נהדר לחקור, עם השטחים והגנים המדהימים שלה. יש גם אזור משחקים נהדר לילדים, עם מגוון פעילויות שיעסיקו אותם.

חקר הטירה

הטירה עצמה היא מקום נהדר לילדים לחקור. הם יכולים לחקור את החדרים השונים ואת גרם המדרגות המפואר. יש גם נוף נהדר של האזור הכפרי שמסביב מראש הטירה. ילדים יכולים גם לחקור את הגנים, עם הפרחים והעצים היפים.

מגרש משחקים להרפתקאות

מגרש המשחקים ההרפתקאות בטירת סקוטני הוא מקום נהדר לילדים לשחרר קצת קיטור. יש מגוון פעילויות להעסיק אותם, החל מנדנדות ומגלשות ועד ארגז חול וטרמפולינה. מגרש המשחקים כולל גם מגוון של מסגרות טיפוס, שמעולות לילדים לחקור.

מגרש המשחקים הוא גם מקום מצוין לילדים להכיר חברים חדשים. יש מגוון של ציוד משחק, המאפשר לילדים לקיים אינטראקציה ולשחק יחד. במגרש המשחקים יש גם אזור לפיקניק, שמתאים למשפחות להירגע וליהנות מחטיף.

מגרש המשחקים להרפתקאות הוא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. זהו גם מקום נהדר להורים להירגע ולראות את ילדיהם משחקים.

טירת סקוטני היא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. יש שפע של אטרקציות לשעשע אותם, החל מחקירת הטירה ועד למשחק במגרש ההרפתקאות. זהו מקום נהדר למשפחות לבלות יום בחוץ וליהנות מהשטחים ומהגנים המדהימים.

למידע נוסף על טירת סקוטני, בקר בדף ויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן