דף הבית » טופ 100 – אטרקציות » אטרקציות לילדים ביוסטון, טקסס

אטרקציות לילדים ביוסטון, טקסס

אטרקציות לילדים ביוסטון, טקסס

גן החיות של יוסטון

גן החיות של יוסטון הוא מקום נהדר לקחת בו את הילדים. עם למעלה מ-6,000 בעלי חיים, גן החיות של יוסטון הוא אחד מגני החיות הגדולים והפופולריים ביותר בארצות הברית. ילדים יכולים לחקור את בתי הגידול השונים, לראות את בעלי החיים מקרוב וללמוד על המינים השונים. בגן החיות יש גם מגוון תערוכות אינטראקטיביות ותוכניות חינוכיות לילדים.

טיילת קמה

טיילת קמה היא מקום נהדר לקחת את הילדים ליום של כיף. בטיילת יש מגוון רכיבות, משחקים ואטרקציות לכל המשפחה. ילדים יכולים ליהנות מהקרוסלה, מהגלגל הענק ומרכבת ההרים. יש גם מספר מסעדות וחנויות להנאת כל המשפחה.

מוזיאון יוסטון למדעי הטבע

מוזיאון יוסטון למדעי הטבע הוא מקום נהדר לקחת את הילדים ללמוד על מדע וטבע. במוזיאון מגוון תערוכות ותצוגות אינטראקטיביות שיבדרו את הילדים במשך שעות. ילדים יכולים לחקור את תערוכות הדינוזאורים, ללמוד על כוכבי הלכת השונים ולראות את תיאטרון המסך הענק.

אקווריום יוסטון

אקווריום יוסטון הוא מקום נהדר לקחת את הילדים לחקור את העולם התת-ימי. באקווריום מגוון תערוכות ותצוגות אינטראקטיביות שיבדרו את הילדים במשך שעות. ילדים יכולים לחקור את בתי הגידול השונים, לראות את הדגים מקרוב וללמוד על המינים השונים. באקווריום יש גם מגוון תוכניות חינוכיות לילדים.

מוזיאון הילדים של יוסטון

מוזיאון הילדים של יוסטון הוא מקום נהדר לקחת את הילדים ליום של כיף ולמידה. במוזיאון מגוון תערוכות אינטראקטיביות ותוכניות חינוכיות לילדים. ילדים יכולים לחקור את בתי הגידול השונים, ללמוד על התרבויות השונות ולהשתתף בפעילויות מעשית. במוזיאון יש גם מגוון אירועים ותוכניות מיוחדות לילדים.

מרכז החלל יוסטון

מרכז החלל יוסטון הוא מקום נהדר לקחת את הילדים ללמוד על חקר החלל. במרכז יש מגוון תערוכות אינטראקטיביות ותוכניות חינוכיות לילדים. ילדים יכולים לחקור את בתי הגידול השונים, ללמוד על כוכבי הלכת השונים ולראות את תיאטרון המסך הענק. במרכז יש גם מגוון אירועים ותוכניות מיוחדות לילדים.

יוסטון ארבורטום ומרכז הטבע

מרכז הארבורטום והטבע של יוסטון הוא מקום נהדר לקחת את הילדים לחקור את החוץ. במרכז יש מגוון מסלולים ותצוגות אינטראקטיביות שישפרו את הילדים במשך שעות. ילדים יכולים לחקור את בתי הגידול השונים, ללמוד על המינים השונים ולהשתתף בפעילויות מעשית. במרכז יש גם מגוון אירועים ותוכניות מיוחדות לילדים.

דיסקברי גרין

דיסקברי גרין הוא מקום נהדר לקחת את הילדים ליום של כיף ולמידה. בפארק מגוון תערוכות אינטראקטיביות ותוכניות חינוכיות לילדים. ילדים יכולים לחקור את בתי הגידול השונים, ללמוד על התרבויות השונות ולהשתתף בפעילויות מעשית. בפארק יש גם מגוון אירועים ותוכניות מיוחדות לילדים.

יוסטון, טקסס היא יעד נהדר למשפחות המחפשות פעילויות מהנות עבור ילדיהן. יש שלל אטרקציות לילדים ביוסטון, טקסס שישפרו את הילדים במשך שעות. מגן החיות של יוסטון ועד דיסקברי גרין, יש משהו לכולם ביוסטון, טקסס. למידע נוסף על יוסטון, טקסס.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן