דף הבית » האטרקציות הכי מדוברות » אטרקציות לילדים בכנסיית גרינסטד, אסקס, אנגליה

אטרקציות לילדים בכנסיית גרינסטד, אסקס, אנגליה

אטרקציות לילדים בכנסיית גרינסטד, אסקס, אנגליה

חקר הכנסייה העתיקה

כנסיית גרינסטד היא אחת הכנסיות העתיקות ביותר באנגליה, שראשיתה במאה ה-8. זהו בניין מוגן כיתה א', והוא מקום נהדר לקחת בו ילדים לחקור. בתוך הכנסייה, הילדים יכולים לחקור את עבודות האבן העתיקות, וללמוד על ההיסטוריה של הבניין. יש גם הרבה חפצים ופסלים ישנים שניתן לראות, שיכולים לעזור להחיות את ההיסטוריה של הכנסייה.

בית הקברות

בית הקברות של כנסיית גרינסטד הוא מקום נהדר לקחת ילדים לחקור. ישנם קברים ומונומנטים ישנים רבים, שיכולים להיות מעניינים לילדים לחקור. בית הקברות הוא גם ביתם של מגוון חיות בר, כולל ציפורים, עטלפים ושועלים. זו יכולה להיות הזדמנות מצוינת לילדים ללמוד על הטבע וחיות הבר.

שמורת הטבע

כנסיית גרינסטד ממוקמת קרוב לשמורת הטבע Epping Forest. זהו מקום נהדר לקחת ילדים לחקור את הסביבה הטבעית. שמורת הטבע היא ביתם של מגוון חיות בר, כולל צבאים, שועלים וגיריות. ישנם גם שבילים ושבילים רבים שניתן לחקור, מה שיכול להיות דרך מצוינת להוציא ילדים אל הטבע.

אטרקציות אחרות

בנוסף לכנסייה העתיקה ושמורת הטבע, יש עוד הרבה אטרקציות לילדים בכנסיית גרינסטד. ישנם מספר פארקים ומגרשי משחקים בקרבת מקום, שיכולים להיות מקומות נהדרים לילדים ליהנות ולחקור. ישנן גם מספר אטרקציות בקרבת מקום, כגון אקווריום Epping Forest ופארק Lee Valley. אטרקציות אלו יכולות להיות מקומות נהדרים לקחת ילדים לחקור וללמוד יותר על האזור המקומי.

הזדמנויות חינוכיות

כנסיית גרינסטד היא גם בית למספר הזדמנויות חינוכיות. ישנם מספר בתי ספר בקרבת מקום, שיכולים להיות מקומות נהדרים לילדים ללמוד ולחקור. יש גם מספר מוזיאונים בקרבת מקום, שיכולים להיות מקומות נהדרים ללמוד עוד על ההיסטוריה של האזור. ישנן גם מספר ספריות בקרבת מקום, שיכולות להיות מקומות נהדרים לחקור וללמוד יותר על העולם.

אירועים ופעילויות

כנסיית גרינסטד מארחת גם מספר אירועים ופעילויות במהלך השנה. אלה יכולים להיות מקומות נהדרים לילדים ליהנות ולחקור. ישנם גם מספר פסטיבלים ואירועים בקרבת מקום, שיכולים להיות מקומות נהדרים לילדים לחקור וללמוד יותר על התרבות המקומית. אירועים ופעילויות אלו יכולים להיות דרך מצוינת להוציא ילדים אל הטבע ולחקור את האזור המקומי.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן