דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בלובליאנה, סלובניה

אטרקציות לילדים בלובליאנה, סלובניה

אטרקציות לילדים בלובליאנה, סלובניה

אטרקציות חוצות בלובליאנה לילדים

לובליאנה היא יעד מצוין למשפחות עם ילדים. ישנן אטרקציות חוצות רבות שישפרו את ילדיכם. פארק טיבולי הוא מקום נהדר לחקור עם ילדיכם. זהו הפארק הגדול ביותר בלובליאנה וכולל אגם, מגרש משחקים וגן חיות. גן החיות של לובליאנה הוא מקום נהדר לקחת את ילדיכם לראות בעלי חיים מרחבי העולם. ישנם גם שבילי הליכה ורכיבה על אופניים רבים בפארק המושלם לחקור עם ילדיכם.

עוד אטרקציה חיצונית נהדרת לילדים היא טירת לובליאנה. הטירה ממוקמת על גבעה המשקיפה על העיר וממנה נשקף נוף נהדר של העיר. בטירה יש גם מגרש משחקים ומסעדה. יש גם סיורים מודרכים כדי ללמוד עוד על ההיסטוריה של הטירה.

אטרקציות מקורה בלובליאנה לילדים

בלובליאנה יש גם אטרקציות מקורות רבות המושלמות לילדים. תיאטרון הבובות של לובליאנה הוא מקום נהדר לקחת את ילדיכם לצפות במופע. התיאטרון קיים מאז שנות ה-50 ויש בו הצגות למבוגרים ולילדים כאחד. המוזיאון האתנוגרפי הסלובני הוא עוד מקום נהדר לקחת את ילדיכם ללמוד על התרבות וההיסטוריה של סלובניה. במוזיאון יש תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות המושלמות לילדים.

אקווריום לובליאנה הוא מקום נהדר לקחת את ילדיכם לראות מגוון דגים וחיות מים אחרות. באקווריום יש גם תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות המושלמות לילדים. הפלנטריום של לובליאנה הוא עוד מקום נהדר לקחת את ילדיכם ללמוד על שמי הלילה. בפלנטריום יש מופעים על הכוכבים והכוכבים המושלמים לילדים.

טבלת אטרקציות לילדים בלובליאנה

מְשִׁיכָה סוּג
פארק טיבולי בָּחוּץ
גן החיות של לובליאנה בָּחוּץ
טירת לובליאנה בָּחוּץ
תיאטרון הבובות של לובליאנה מקורה
המוזיאון האתנוגרפי הסלובני מקורה
אקווריום לובליאנה מקורה
פלנטריום לובליאנה מקורה

פארק טיבולי

פארק טיבולי הוא מקום נהדר לחקור עם הילדים שלך. זהו הפארק הגדול ביותר בלובליאנה וכולל אגם, מגרש משחקים וגן חיות. גן החיות של לובליאנה הוא מקום נהדר לקחת את ילדיכם לראות בעלי חיים מרחבי העולם. ישנם גם שבילי הליכה ורכיבה על אופניים רבים בפארק המושלם לחקור עם ילדיכם.

טירת לובליאנה

טירת לובליאנה ממוקמת על גבעה המשקיפה על העיר וממנה נשקף נוף נהדר של העיר. בטירה יש גם מגרש משחקים ומסעדה. יש גם סיורים מודרכים כדי ללמוד עוד על ההיסטוריה של הטירה.

לובליאנה היא יעד מצוין למשפחות עם ילדים. יש הרבה אטרקציות שישמחו את הילדים שלכם. בין אם אתם מחפשים פעילויות בחוץ או בפנים, יש משהו לכולם בלובליאנה. אז, תכננו את הטיול שלכם ותיהנו מהאטרקציות בלובליאנה עם הילדים שלכם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן